Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
24.06.2014 - 09:53
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beylikdüzü Kültür ve Sanat Derneği keman öğrencilerinin konseri

Beylikdüzü Kültür Sanat Derneği Keman öğrencilerinin yılsonu gösterileri Beylikdüzü Kültür Merkezi’ni dolduran misafirlerden büyük alkış aldı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

KEMAN öğrencilerinin gösterisi muhteşemdi.

Beylikdüzü Kültür Sanat Derneği’nin mimik keman öğrencilerinin Beylikdüzü Belediyesi’nin himayesindeki yılsonu gösterileri misafirlerden büyük alkış aldı. Kültür ve sanatın adresi Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi, çeşitli kültürel aktivitelere kapılarını açmaya devam ediyor. Beylikdüzü Kültür Sanat Derneği’nde sezon boyunca keman eğitimi alan minik ve genç öğrenciler, becerilerini sahneye taşıdı. Öğrencilerin keman çalarken yakaladıkları yüksek performansı takdir eden izleyiciler, genç yetenekleri alkış yağmuruna tuttu.

ÇOCUKLARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ

Beylikdüzü’nün ilk ve en eski sanat kurumu olan Beylikdüzü Kültür Sanat Derneği’ni 2001 yılında kuran Başkan Danışmanı Erhan Bayladı, “Bu sahneye defalarca çıktım, gitar çaldım, piyano çaldım, koro yönettim ama hiç bu kadar heyecanlı olmadım. Çocuklarımızı burada görmek çok gurur verici. Velilerimizi de kutluyorum” diye konuştu. Beylikdüzü halkına bir de müjde veren Başkan Danışmanı Bayladı, “Beylikdüzü’nde bir konservatuar ve Güzel Sanatlar Lisesi açmayı hedefliyoruz. Avrupa yakasındaki ilk Güzel Sanatlar Lisesi’ni ilçemizde açacağız” diye konuştu.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :