Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
07.07.2014 - 09:47
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beylikdüzü’nde açık hava sineması

Beylikdüzü Belediyesi açık hava sineması büyük rağbet görüyor. Beylikdüzü halkı mahallelerinde akşamları açık hava sineması keyfini yaşıyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

BEYLİKDÜZÜ  halkı, yazlık sinema nostaljisini keyifle yaşıyor. Beylikdüzü Belediyesi, Ramazan etkinlikleri kapsamında ilçe vatandaşlarına açık hava sinema keyfini yaşatıyor. Kendi mahallelerinde sinema keyfi yapan vatandaşlar, geç saatlerine kadar film izleyebiliyor.

Beylikdüzü, Ramazan ayının huzuru ve coşkusunu mahallelerde yaşamaya devam ediyor. Eski Ramazan eğlencelerini vatandaşla buluşturan Beylikdüzü Belediyesi, bu kez İstanbul’un Fethi'ni anlatan ve büyük gişe getiren “Fetih 1453” filmini Adnan Kahveci Mahallesi sakinleriyle buluşturdu. Oturma alanlarını dolduran vatandaşlar, kendilerine ikram edilen mısır ve gazozlar eşliğinde filmi izledi.

ULUBATLI HASAN COŞKUSU

İstanbul’un Fethi öyküsünü anlatan filmde özellikle Ulubatlı Hasan karakterinin başarısı ve Türk bayrağını sura dikme mücadelesi büyük bir coşku içinde seyredildi. Açık hava sinemasının keyfini geç saatlere kadar yaşayan vatandaşlar etkinliklerin Ramazan sonrasında da devam etmesini istedi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :