Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
17.07.2014 - 19:35
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beylikdüzü CHP İlçe iftar sofrası

Beylikdüzü CHP İlçe Başkanı Yaşar Genç, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da katıldığı iftar programında Beylikdüzü halkını bir araya getirdi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

BEYLİKDÜZÜ CHP İlçe Başkanlığı, Fatih Sultan Mehmet Camii yanı etkinlik alanında düzenlediği manalı organizasyon ile halkı, iftar sofrasında buluşturdu.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da katıldığı iftar yemeğinde, Ramazan ayında Beylikdüzü halkının bir arada oruç açmasının güzelliğine değinen Beylikdüzü CHP İlçe Başkanı Yaşar Genç, “Ramazan ayında yaşadığımız gibi, gönülden dilerim ki Ramazan Bayramı’nı da huzur ve sağlıkla geçiririz. Ayrıca Suriye’de yaşanan acı olaylar için orada bulunan vatandaşlara sabır ve şifa diliyoruz’’ dedi.

AYNI MASADA ORUÇ AÇTILAR

Yoğun katılımın olduğu ve Paylaşmanın vurgulandığı davette, okunan Kur’an Tilaveti ile maneviyat daha da yükseldi. Aynı masayı paylaşan Genç ve İmamoğlu, ezanın okunmasıyla, yüzlerce insanın katıldığı iftar yemeğinde oruçlarını vatandaşlarla birlikte açtı.

Başkanı Ekrem İmamoğlu da, yaşadıkları bu paylaşımın kendisini çok mutlu ettiğini belirterek,  “Her ortamda bir arada olduğumuz, birlikteliğimizi vurguladığımız bir Ramazan ayı yaşamaya çalışıyoruz. Bu ayda komşularımızla daha fazla diyalog kuralım, hiç çalmadığımız kapıları çalalım, muhabbetimizi geliştirelim.

Biz belediye olarak evlere iftar sofralarına misafir oluyoruz, ihtiyaç sahibi ailelerimizi Ramazan boyunca sıcak yemek ulaştırıyoruz.

Beylikdüzü’nde bu ayda yaşanan huzuru bütün bir ömre yaymak için çok çalışacağız” diye konuştu.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :