Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
04.04.2016 - 13:09
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçesaraylılar dayanışma içinde

İstanbul Van İli Bahçesaray Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Beylikdüzü Sait İşkembe Kelle Paça Restorantı’nda kahvaltıda bir araya gelerek birlik ve beraberliklerini pekiştirdiler.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Gökhan Demir-Güncelposta Program’da misafirlerini kapıda karşılayan İstanbul Van İli Bahçesaray Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başaknı Zahit Bulut, Kahvaltı programına katılan hemşehrileriyle ayrı ayrı ilgilendi.


ZEKİ BULUT: ÇALIŞTIK, ÇALIŞACAĞIZ

Zahit Bulut, programda yaptığı konuşmasında önemli açıklamalarda bulundu.Bulut: “İstanbul’da yaşayan Bahçesaraylılarının birlik ve beraberliğini pekiştirmek için yönetim kurulumla beraber önemli çalışmalar yaptık, yapacağız. Biliyorsunuz derneğimize bir yer almıştık. Baktık ki derneğimize olan ilgi alaka gün gittikçe arttı. Derneğimizin yeri dar geldi. Biz de geniş yeni bir yer derneğimze satın aldık. Hayırlı uğrulu olsun. Dernek olarak İstanbul’daki hemşehrilerimizle birlik beraberlik içinde olacağız. Daha çok program ve etkinliklerimiz olcaktır. Çalışmalarımızı Facebook sayfamızdan takip edebilirisiniz. Daha çok iletişim halinde olalalım. Bu vesileyle geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim” dedi.


DONAT’TAN BİRLİK BERABERLİK VURGUSU

Programa Katılan Van Dernekleri Federasyonu Başkanı Fevzi Donat da bir selamla konuşması yaptı. Donat, “Van Dernekleri Federasyonu, bünyesinde 100’e yakın dernekle büyük bir aile oldu. Vanlılar olarak derneğimiz, vakfımız, işadamları derneklarimiz, federasyonuz var. Demek ki STK olarak güçlü bir yanımız var. Birlik, beraberlik  ve dayanışma içinde olacağız, STK’larımıza sahip çıkacağız. Öğrencilerimize, hemşehrilerimize gerekli desteği sağlayacağız. Bir arada olacağız, beraber olacağız” dedi.


Yapılan kahvaltı sonrası muhabbet faslı ile devam etti. Çekilen toplu Fotoğrafla program sona buldu.

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :