Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
29.07.2013 - 06:30
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Büyükburç, İstiklal Caddesi'nde eşekle

Sanatçı Erol Büyükburç’u İstiklal Caddesi’nde Eşek üstünde dolaşırken görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Büyükburç, arabaya binenlere şaşıyorum dedi

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

SANATÇI  Erol Büyükburç, Nasreddin Hoca’nın 10 fıkrasının bulunduğu ‘Halim Ne Olurdu’ isimli albümünün tanıtımını yaptı. Tanıtım sırasında Nasreddin Hoca kaftanı giyen Erol Büyükburç, İstiklal Caddesi’nde eşek ile gezdi. Vatandaşlar Erol Büyükburç’u Nasreddin Hoca kaftanı ile karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bazı vatandaşlar ise ünlü sanatçının takma sakalını okşadı.

ESKİ DUYGULARI KAYBEDİYORUZ

Kendisinin bilmece şehrinden geldiğini ifade eden Büyükburç, “Dünyanın biraz neşesi kaçtı. Ne olursa olsun dünyaya neşeyi hatırlatmak, fıkra anlayışının tekrar gelişmesine ön ayak olmak için dünyaya tekrar geldim. Hepsinin ayrı ayrı derinlikli mesajları var. Burada arabaya binen insanlara hayret ediyorum. Eşeğe binmek ayrı bir zevk. Burada dezavantajları da var; eşekten düşen karpuza dönmeyeceksin, eşeği çok seveceksin. Bizim sade güzel bir yaşamımız vardı. Aile, arkadaşlar, dostlar birbirimizi severdik. Şimdi artık o duyguları kaybediyoruz” dedi.

KONYA AKŞEHİR’DE KLİP ÇEKECEK

Albümde 10 ayrı Nasreddin Hoca fıkrası bestelendi. Albümde ayrıca Nasreddin Hoca'yı anlatan şiir de yer alırken, albümün İngilizce, Rusça, Fransızca, Farsça, Çince, İtalyanca ve Almanya versiyonları bulunuyor. Öte yandan, albüme ismini veren ‘Halim Ne Olurdu’ parçasına Konya Akşehir’de klip çekilecek.

EROL BÜYÜKBURÇ ERDOĞAN'IN GÖNÜL ELÇİSİ OLDU

GÜNÜN DİĞER MAGAZİN HABERLERİ


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :