Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
09.09.2013 - 09:14
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dolapdere’yi savaş alanına çevirdiler

Beyoğlu Hacıhüsrev Mahallesi’nde toplanan grup önce bir açıklama yaptı. Dolapdere Caddesi’nde yürüyüşe geçtiği sırada Polis TOMA’larla müdahale edince ortalık bir anda karıştı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

İSTANBUL Dolapdere’de Abdullah Öcalan’ın sağlık koşullarının iyileştirilmesi için yürüyüş yapmak isteyen gruba polis müdahale etti. Polisin müdahale ettiği grup molotof kokteyli ve havai fişeklerle karşılık verdi. Abdullah Öcalan’ın sağlık koşullarının iyileştirilmesini isteyen grup Beyoğlu Hacıhüsrev Mahallesi’nde toplandı. Burada bir açıklama yapan grup daha sonra Dolapdere Caddesi üzerinde yürümeye başladı.

Abdullah Öcalan'ın posterlerini taşıyan grubu polis dağılmaları konusunda uyardı.Polis, yürümeye devam eden gruba tazyikli su ve biber gazıyla müdahale etti. Yapılan müdahalenin ardından grup üyeleri polise molotof kokteyli ve havai fişekler attı. Müdahale sırasında trafik akışının devam ettiği Dolapdere Caddesi üzerinde tehlikeli anlar yaşanırken gruptan atılan bir molotofkokteyli TOMA’ya isabet ederek alev aldı.Grup ile polis arasındaki kovalamaca ara sokaklarda devam ediyor.

Yine Ankara yine TOMA! oku

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :