Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
21.07.2014 - 13:01
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet Misbah Demircan engellilerle iftarda

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Aynalıkavak’ta düzenlenen geleneksel sokak iftarında engellilerle bir araya geldi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

ENGELLİ vatandaşları sokak iftarında bir araya getiren Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, birlikte oruç açarak anlamlı mesajlar verdi. Aynalıkavak’ta düzenlenen geleneksel sokak iftarında Beyoğlu’nda yaşayan engelli vatandaşlarla bir araya geldi.

Ramazan Ayı’nın manevi havasında tüm engelleri kaldıran Beyoğlu Belediyesi, kurduğu iftar sofralarında birliğin beraberliğin en güzel örneğini oluşturarak herkesi bu sofraların bereketine ortak ediyor.

Ramazan Ayı’nın kardeşlik ve bölüşme ayı olduğunu söyleyen Başkan Demircan, “Biz her akşam bir sokakta 2 bin kişiye iftar veriyoruz. Her akşam farklı bir mahalleye konuk oluyoruz. Ramazan ayı aslında birçok şeyi anlatıyor. Bir belediye başkanının en önemli görevi vatandaşların huzurunu ve birbirleriyle olan geçimini sağlamasıdır. Biz insanları bu sofraların etrafında bir araya getirerek bu kardeşliği dostluğu ve paylaşmayı pekiştiriyoruz” dedi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :