Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
27.08.2014 - 09:18
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul Beyoğlu’nda akşam saatlerinde elektrik kesintisi

İstanbul Beyoğlu’nda akşam saatlerinde yapılan elektrik kesintisi vatandaşların ve esnafın tepkisini çekti. Geç saatlere kadar Beyoğlu karanlığa gömüldü.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

İSTANBUL ’un turizm ve eğlence merkezi Beyoğlu’nda akşam saatlerinde yapılan elektrik kesintisi İstanbulluların tepkisini çekti. Geç saatlere kadar süren kesintiyle Beyoğlu karanlığa gömüldü.

Akşam saat 17.30 sıralarında Beyoğlu Bereketzade, Tomtom, Bülbül ve Çukur Mahalleleri’nde meydana gelen kesintiler gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürünce sokaklar karanlığa gömüldü.

GALATA KULESİ DE KARARDI

Akşam saatlerinde ışıklandırmasıyla ziyaretçi çeken Galata Kulesi de meydana gelen kesinti yüzünden karanlıkta kaldı. Kesintilere bölgedeki esnaf tepki gösterdi. Tophane’de esnaf olan Ömer Süzgün, “Akşam saat 17.30’dan beri elektrikler kesik. Saat 22.30 oldu halen elektrikler yok. Dolabımızda olan yiyeceklerimiz bozuldu. İnsanlar sokaklarda gezmeye korkuyor. Burası turistik bir yer. Turistler sokağa çıkmazsa bizim gibi esnaflar da boş kalıyor. Elektrik kesintisi yapılacağı haber bile verilmiyor. Mağdur oluyoruz” diyerek tepki gösterdi. Tomtom Mahallesi’ndeki esnafların iş yerlerini aydınlatmak için mum kullandığı görüldü.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :