Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Celal Şansan

          celalsansan@gmail.com
         VİDEO GÖRÜNTÜSÜNÜN SONU VERİLİP FENERBAHÇE LİNÇ EDİLDİ!

6 Ekim 2013 Pazar günü Kadıköy Şükrü Saraçoğlu ndaki Fenerbahçe-Trabzonspor maçı sonunda meydana gelen Trabzonspor Başkan Hacıosmanoğlu’na saldırı olayının öncesindeki Hacıosmanoğlu nun sessiz taraftarı çıldırtan konuşmasının videosu, sadece sonundaki saldırı kısmı yayınlanarak Fenerbahçe ye Medya Linçi yapıldı

İSTANBUL Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda oynanan ( 6 Ekim 2013 Pazar) Fenerbahçe – Trabzonspor maçı sonrası Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Fenerbahçeli taraftarların bulunduğu, hatta omuz omuza bulundukları yerde etrafını saran basın mensuplarına yaptığı açıklamalar medya kuruluşlarının TV’deki spor programlarında özellikle gösterilmeyerek Fenerbahçe LİNÇ ediliyor. 

BASIN AÇIKLAMASININ BAŞI SAKLANDI

Hacıosmanoğlu’nun konuşmasının video görüntüleri son kısımdan itibaren verilerek bütün suç Fenerbahçe’ye yükleniyor. Video görüntüsü TS Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun; ‘Trabzon insanı misafirperverdir yani. Gelen misafirleri karşılar’ sözüyle başlayan son bölümden gösterime servis edildi.  Hacıosmanoğlu’nun bu laflarına bir kişi karşılık verince Hacıosmanoğlu,  taraftarlara dönerek, ‘Onu kendi başkanınıza sorun, satın alma işlerine o bakar’ cevabını verdi.  Gelen tepkiler arasında taraftarların ortasındaki aracına binerken de olaylar başladı.

LAF ATILAN KISIMDAN BAŞLATILIYOR

Bu görüntü Fenerbahçe’yi ipe götürmek için kurgulanmış izlenimi veriyor. Çünkü; İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Fenerbahçeli taraftarların yanında yaptığı basın açıklamasının video görüntüsü son kısımdan itibaren veriliyor, hem de bir taraftarın laf atması özellikle olayların başlangıcı gibi gösteriliyor. 

Halbuki, Başkan Hacıosmanoğlu; daha açıklamalarının başında Fenerbahçe Spor Kulübü’nü , ve Başkanı’nı rencide edici hatta hakarete varan cümlelerle taraftarı galeyana getiriyor. Bu kısım video görüntüsünde var, ama TV’lerde sanki sözleşilmiş gibi bütün spor kanallarında bu konuşmanın başlangıcı gösterilmiyor, adeta Trabzonspor Başkanı aklanarak sadece O’na yapılan saldırı anları yayınlanıyor. Fenerbahçeli taraftarları buraya sürükleyen Hacıosmanoğlu’nun demeci saklanıyor.

VİDEOYU BAŞINDAN YAYINLAYIN

Bu bir ‘Basın Linçi’dir. Video görüntülerini başından itibaren yayınlayın, İbrahim Hacıosmanoğlu’nun maç çıkışında hiçbir saldırı ve taciz olamadığı andaki Basın açıklamalarının sonunu dağil, tamamını yayınlayın.

Ahmet Çakar’lı, Rasim Ozan Kütahyalı’lı, Sinan Engin’li, Erman Toroğlu’lu TV spor programları neden Video görüntülerini sadece saldırı anıyla veriyor? Sina Engin, ılımlı ve ortamı yumuşatma gayretiyle iyi niyetli çabasıyla aslında Fenerbahçe’yi astığının farkında bile değil, ya da… aksini düşünmek bile istemiyorum!

NEDEN BAŞINDAN YAYINLAYAMIYOR SUNUZ?

Spor programlarında TS Başkanı Hacıosmanoğlu’nun sözlerini başından itibaren yayınlanmama sebebini nasıl açıklanabilir ki? Bu bir FB’yi Linç değil mi?

Yorum Ekle


Tadımız Kaçmasın; Buyurun Bayram Şekeri… KIYAFETİNİ DE AL GİT! Türkmen'li Üsküdar Alarm Veriyor! Üsküdar Belediyesi’nde Danışman Skandalı Kılıçdaroğlu'nun ikinci Sarıgül faciası mı! İSTANBUL’DA CHP’NİN YOLU AÇIK CHP’Yİ LİME LİME DOĞRAYAN CHP’LİLER Beylerbeyi İlkokulu'nu Unutmayın! Başbakan Erdoğan'ın En Büyük Destekcisi Sarıgül’ün en büyük destekçisi Başbakan Erdoğan!