Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
17.04.2014 - 14:13
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başbakan’a şu şişesi fırlatıldı Bakan’a da tokat atıldı

Kazazedelerin aileleri ziyarete gelen Başbakan’a büyük tepki göstererek su şişesi fırlatırken bir Bakan’ı da tokatladılar.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

GÜNEY Kore’de yaşanan gemi faciasının ardından kayıp aileleri ile yetkililer arasında ‘Olaya müdahalede gecikme’ tartışması yaşanıyor. Yakınlarını kaybetmenin acısını yaşayan aileler, batma sebebi henüz belirlenemeyen Sewol isimli feribotla ilgili yeni bulguları ortaya çıkmasıyla daha da öfkelendiler. 287 kayıp yolcunun aileleri kendilerini ziyaret eden Güney Kore Başbakanı’na büyük tepki gösterdi.

Korumaların etrafında etten duvar ördüğü Güney Kore Başbakanı Chung Hong’a su şişesi fırlatıldı. Bir Bakan'a da tokat attılar.

TAHLİYEDE GEÇ Mİ KALINDI

Kazaya yeterli sayıda ekiple müdahale edememekle suçlanan Başbakan’a su şişesi fırlatıldı. Kazazede aieleleri, ülkeyi yasa boğan olayda gemi yetkililerinin, çoğunluğu öğrenci olan yolcuların tahliyesinde çok geç kaldıkları düşünülüyor.

Yerel medyada çıkan başka bir haberde soyadı Shin olan 18 yaşındaki bir öğrenci babasına gönderdiği bir mesajda, “Merak etme baba. Can yeleği giydim ve diğer kızlarla birlikteyiz. Geminin içindeyiz, hala koridordayız” yazmış. Mesajı alınca çılgına dönen baba kızından hemen dışarıya çıkmasını istemiş ancak artık her şey için çok geç kalınmıştı.

İşte Bakan'a tokat anı

Günlük gazete manşetleri TIK’la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :