Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Dr. Hamit Kurt

          hamitkurt34@gmail.com
         10 YILLIK İSTİKRAR

25 Temmuz 2008 yılında yayın hayatına başlayan Güncel Posta Gazetesi, kurulduğu günden bugüne ilkeli ve istikrarlı yayın çizgisini hiç bozmadan, yoluna devam ediyor. Ağırlıklı olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda yayın yapan gazetemiz, 2018 Temmuz ayı itibarıyla 10.Yılını doldurdu. Bu 10 yıllık serüvenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Aylık yayın yapan gazetemiz, 10 yılda 139 sayı ile ortalama 26 günde bir yayın çıkarma başarısı göstermiştir. Bu istikrarlı ve başarılı gazetecilik anlayışıyla İstanbul’da, Yerel Yönetimlerin ve kurumsal firmaların odağı haline geldik.

10 yıl boyunca  ekonomi, sağlık, eğitim, kültür-sanat ve yerel haberlerin yanı sıra birçok konuda yaptığımız analizlerle yerel haberciliğe önemli bir ivme kazandırdık.

İlk günden beri profesyonel tasarım ve akıcı haber ilkesi doğrultusunda en iyi yerel gazeteyi yapmaya gayret ettik. Bu işi doğru yaptığımızı meslektaşlarımız tarafından hep duyduk. Gerek ulusal basın gerekse yerel basın hep takipçilerimiz oldular. Bu da işimize dört elle sarılmamızı sağladı.

10 yıllık istikrar ve başarının temeli: Gazetemizde çalışmış ve  hala çalışan arkadaşlarımızın alanlarında kendilerini ispatlamış, belli bir bilgi birikime sahip, işini bilen özverili bireylerden oluşmasıdır.

Yerel gazetecilik fedakarlık isteyen bir iş. Bu fedakârlığı gösteren çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Özellikle 10 yıldır bizleri okuyan ve takip eden gazeteciliğimizi takdir eden herkese de çok çok teşekkür ediyorum. Nice nice 10 senelere...

Yorum Ekle


Gezegenimizin sonu mu geliyor? Covid-19 ve yeni dünya düzeni Koca Bir Çınarı Kaybetmenin Hüznü Bankalar sizi TEMASSIZ öpüyor olabilir Ne susuzluk ne deprem ne de trafik... Vazgeçilmezsin ey İstanbul! Fikrimizle İşinize Aş Katıyoruz 31 Mart Yerel Seçimlerinin şimdiden kazan adayları AK Parti Kartal’ı kazanabilir mi? Mahmut Ekşi, aday olacak mı? AK Parti, İstanbul’da bu 3 ilçede devam diyebilir