Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Dr. Hamit Kurt

          hamitkurt34@gmail.com
         FİKRİMİZLE İŞİNİZE AŞ KATIYORUZ

 

Kurt Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Güncel Posta Gazetesi ve Gazete 1453 olarak yaklaşık 12 senedir İstanbul’da yerel gazeteciliğe önemli bir ivme kazandırdığımızı düşünüyorum. Ve başarılı bir şekilde yazılı ve dijital haberciliğimizi devam ettiriyoruz.

 

Bu başarıyı daha da yukarılara çekmek ve farklı fikirlerle yeni işlere yelken açmak için “Fikrimizle İşinize Aş Katıyoruz” sloganıyla  KMG FİKİR AJANSI’nı kurduk.

 

Bu girişimimizin temel nedeni: Teknolojik gelişmelerin bizi gün geçtikçe dijital hayatlara hapsetmesidir. Yazılı basına ilgi, gün geçtikçe eriyor. İnsanların cebine yani telefonuna ve ekranına (televizyon) giremediğiniz sürece sesinizi etkin duyuramıyorsunuz.

 

İnternet medyası, sosyal medya, youtube  ve dijital depo olarak adlandırdığım “Google” arama motorunda mutlaka yerimizi ayırtmak zorundayız.

 

 

KMG FİKİR AJANSI olarak tanıtım filmi, kurumsal kimlik, sosyal medya, web sayfası, firmanızın logo ve sloganı, gazete, dergi, bülten, google’deki yeriniz ve kısacası yeni bir hikayenizi yazıyoruz.

 

 

İşiniz istediğiniz gibi gitmiyor mu, yatırım yapacaksınız bir fikre ihtiyacınız mı var? Eğer bu sorulara evet cevabı veriyorsanız, o zaman bir fizibilite raporuna ihtiyacınız var demektir. Ve tam da bu durumlarda biz sahne alıyoruz. Yani “Fikrimizle İşinize Aş Katıyoruz”...

Yorum Ekle


Kul plan yapar, Yaradan gülermiş Yalan bir hak ihlalidir Gezegenimizin sonu mu geliyor? Covid-19 ve yeni dünya düzeni Koca Bir Çınarı Kaybetmenin Hüznü Bankalar sizi TEMASSIZ öpüyor olabilir Ne susuzluk ne deprem ne de trafik... Vazgeçilmezsin ey İstanbul! Fikrimizle İşinize Aş Katıyoruz 31 Mart Yerel Seçimlerinin şimdiden kazan adayları AK Parti Kartal’ı kazanabilir mi?