Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
13.02.2016 - 14:27
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dr.Hamit Kurt:Gazetecilik, emek ve fedakarlıktır

Güncelposta Gazetesi ve Gazete 1453 Gazetesi'nin İmtiyaz Sahibi Dr. Hamit Kurt, İstanbul Çekmeköy Özel Asal Temel Lisesi Öğrencilerine Gazetecilik dersi verdi

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Gökhan Demir-Güncelposta Gazetesi-İstanbul Çekmeköy’de eğitim ve öğretim veren Özel Asal Temel Lisesi her hafta, Kurucu Müdürü Mustafa Argun idaresinde farklı meslek gruplarının temsilcilerini okullarında misafir etmeye devam ediyor.

GAZETECİLİK ZOR AMA PRESTİJLİ

Özel Asal Temel Lisesi’nin bu haftaki konuğu Kurt Medya Grubu (KMG) bünyesinde İstanbul’da yayın yapan Güncelposta Gazetesi ve Gazete 1453 Gazetesi'nin İmtiyaz Sahibi Dr. Hamit Kurt oldu. Kurt, Özel Asal Temel Lisesi öğrencilerine gazetecilik hakkında bilgi birikimini paylaşan Kurt, gazetecilik hakkında önemli konulara değindi. Dr. Hamit Kurt: “ Gazetecilik zor olduğu kadar prestijli bir meslektir. Her meslekte olduğu gibi gazeteciliğin artı ve eksileri olmasının yanısıra emek  ve fedarkarlık isteyen bir meslektir” dedi. 

Özel Asal Temel Lisesi öğrencileriyle yapılan mülakatta öğrenciler Dr.Hamit Kurt’u soru yağmuruna tuttu. Soru - cevap şeklinden geçen mülakat yaklaşık bir saat sürdü.

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :