Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
03.06.2018 - 15:06
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Öğrencilerimiz teknolojiye hükmedecek

Uluğbey Eğitim Kurumları Şerifali Kampüs Müdürü Şerife Okunoğlu, “Geleceği yakalayan kodlama ve robotik eğitimi gibi eğitim teknolojilerini kullanarak öğrencilerimizi teknolojinin esiri değil, teknolojiye hükmeden bireyler yetiştireceğiz.”

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Ümraniye

 

Şerife Okunoğlu, “Uluğbey Okulları olarak akademik eğitimin yanında, ezber bozan uygulamalarıyla, zenginleştirilmiş programıyla; öğrencilerimizin  birden çok dili konuşabilecekleri, yaşam becerilerini  kazanacakları, sosyal-kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerle  yeteneklerini geliştirecekleri, çocukluklarını doyasıya yaşayacakları ortamları ve yaklaşımları sunan bir eğitim sürecini hedefliyoruz” dedi.

 

EN BÜYÜK SAADETİMİZ…

 

Okunoğlu, “Bilim ve teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi, insanlığı hayal edemeyeceği bir noktaya getirmiştir. Geleceği gözümüzde canlandırarak çocuklarımızı gelecekte yaşayacakları koşullar içinde yetiştirmek için uğraşacağız.Toplumsal ilerleme ve yükselmede bilim ve teknolojinin önemini öğrencilerimize kavratacağız. Geleceği yakalayan kodlama ve robotik eğitimi  gibi  eğitim teknolojilerini kullanarak öğrencilerimizi teknolojinin esiri değil ,teknolojiye hükmeden ve bunu ülkesinin ve insanlığın yarına kullanacak  ruh ve bilince sahip  bireyler olarak yetiştireceğiz.

 

 

Çağın getirdiği olumsuz durumlar karşısında öğrencilerine rehber olabilmeyi hedefliyoruz. Uluğbey Okulları olarak, dürüstlük, sabır, yardımlaşma, saygılı olma, rahat iletişim kurma, insan ilişkilerine özen gösterme, nezâket kurallarına uyma, inisiyatif kullanma, iş disiplini, temizlik, düzen ,hürmet, merhamet, tevazu, adalet, cömertlik gibi güzel hasletlerle donanmış ahlaklı ve şahsiyetli öğrenciler yetiştirmeyi en büyük saadet biliyoruz.

 

OKUL SEÇİMİ ÇOCUĞUN GELECEĞİDİR

 

Öğretmenin hedefleri öğrencinin yaşam haritasıdır! Milletlerin ruh ve karakterini şekillendirmede  öğretmenler etkin rol oynar . Bu kutsal mesleği layıkıyla yerine getiren öğretmenler için; “bütün bir toplum onların eseridir” denilebilir. Anneler ve babalar!  Çocukların en iyi şekilde yetiştirilmesinde anahtar sizsiniz. Mutlu, üretken, başarılı, sağlılklı, şahsiyetli  çocuk yetiştirmenin anahtarı ,bu işe yüreğinizi koymaktır. nesil yetiştirme gibi meşakkatli, ama bir o kadar kutsal olan yolculuğunuzda Uluğ Bey Okulları olarak yanınızdayız. Unutmayin ki  Okul Seçiminiz Çocuğunuzun Geleceğidir” Açıklamasında bulundu.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :