Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
26.06.2014 - 13:42
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul CarrefourSA’larda Ramazan’da fiyatlar artacak mı?

CarrefourSA Genel Müdürü Mehmet T. Nane açıkladı, Ramazan’da fiyatlar artacak mı, sebze ve meyve fiyatlarında artış olacak mı?

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

İSTANBUL ’da alış verişin adreslerinden biri olan CarrefourSA’larda Ramzan ayında sebze ve meyve fiyatlarında artış olup olmayacağı konusunda açıklama geldi.

CarrefourSA Genel Müdürü Mehmet T. Nane Ramazan ayında sebze-meyve fiyatlarında artışların değişimlere geçit vermeyeceklerini açıkladı.

CarrefourSA, Ramazan öncesi sebze ve meyvede yüksek zamların konuşulduğu gıda piyasasında istikrarlı fiyatlar uygulamaya kararlı.

KALİTE VE UYGUN FİYAT İLKESİ

CarrefourSA Genel Müdürü Mehmet T. Nane, toplum olarak manevi değerlerin güçlendiği, hoşgörü, dostluk ve kardeşliğin simgesi Ramazan ayını karşılamaya hazırlandığımızı belirterek, bu ayda iftar sofrası geleneğinin birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışma anlayışının çok güzel bir yansıması olarak ortaya çıktığını kaydetti.

İHA’ya göre, Mehmet T. Nane, şunları söyledi: “CarrefourSA olarak taze gıda ürünlerini en yüksek kalite ve en uygun fiyatla tüketicilerimize sunmayı temel ilke olarak benimsedik. Bu çerçevede yerel üreticilerimizle uzun yıllara dayanan iş birliğimizden de aldığımız güçle sebze ve meyve fiyatlarında istikrarı sağlayarak, piyasa şartlarından kaynaklanan keskin değişimlerin önüne geçeceğiz.”

TARLADAN RAFA ULAŞTIRILIYOR

CarrefourSA olarak yeni dönemde, taze gıda ürünlerinin satın alma süreçlerini de sadeleştirdiklerini, “Tarladan Rafa” uygulaması ile kaynağından aldıkları ürünleri tüm tedarik süreçlerinde takip ederek gerçekleştirdikleri lojistik iyileştirme çalışmaları ile 36-40 saat içinde raflara ulaştırdıklarını hatırlatan Nane, “Tüketicilerimiz Ramazan ayında da yine en uygun fiyata en taze meyve ve sebzeyi CarrefourSA raflarında bulacaklar” diye konuştu.

RAMAZAN HAZIRLIKLARI

CarrefourSA’da Ramazan hazırlıkları da tamamlandı. Ramazan coşkusunu yaşatmak ve daha keyifli alışveriş yapmayı sağlamak amacıyla CarrefourSA Hipermarketleri’nde bu aya özel hazırlanan Ramazan sokaklarında, ceviz, hurma, zeytin çeşitleri, pastırma, kadayıf, güllaç, yufka, kuru meyveler gibi birçok ürünü aynı çatı altında özel stantlarda satışa sunuyor. Ramazanın vazgeçilmezi pide ise kepekli, zeytinli, yumurtalı ve sütlü çeşitleri ile ramazan sofralarını tamamlıyor.

RAMAZAN KOLİSİ SATIŞTA

CarrefourSA’nın, her yıl müşterilerine sunduğu geleneksel Ramazan kolileri de, her bütçeye uygun fiyatlarıyla raflardaki yerini aldı. “ Geleneksel Ramazan Kolisi”, “Klasik Ramazan Kolisi”, “Süper Ramazan Kolisi”, “Mega Ramazan Kolisi” ve “Lüks Ramazan Kolisi” olarak hazırlanan beş ayrı çeşit erzak paketi, 24,90 TL ile 89,90 TL arasında değişen fiyatlarıyla müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılarken, sofraları da zenginleştirecek.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :