Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
22.07.2014 - 09:27
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul’da 13 ilçeye TARGEL personeli

İstanbul Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, İstanbul'da tarımsal üretim yapılan işletmelerin bulunduğu 13 ilçeye TARGEL personeliyle destek sağlıyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

İSTANBUL ’da tarım işletmelerine teknolojik destek geliyor.  İstanbul Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'nden, Tarımsal Üretim Kayıt Sistemi (TÜKAS)’ın uygulanabilmesi için, 13 ilçeye TARGEL personeli görevlendirildi.

Tarımsal Üretim Kayıt Sistemi (TÜKAS)’ın uygulanabilmesi için, İstanbul'da tarımsal üretim yapılan işletmelerin bulunduğu Arnavutköy, Avcılar, Başakşehir, Beykoz, Büyükçekmece, Çatalca, Eyüp, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri ve Şile ilçelerinde görev yapacak olan 88 TARGEL personeli İstanbul Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'nce yetkilendirildi.

TABLET BİLGİSAYAR

TARGEL personellerine, TÜKAS sistemi dahilinde yapılacak olan iş ve işlemlerin yürütülmesi amacıyla gönderilen tablet bilgisayarlar da teslim edildi.  İstanbul Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yemekhanesinde yapılan toplantıda, TARGEL personellerine Tablet bilgisayarlarını İl Müdürü Kasım Piral verdi.

Tarım sektöründe çalışan personelin de artık teknolojiyi çok iyi kullanabilmesi gerektiğini vurgulayan Piral, TARGEL sisteminin öncelikle mevcut durumu tespit ederek, geleceğe yönelik politikaların oluşturulmasında önemli bir rol uygulayacağını belirtti. Piral, tüm TARGEL personeline başarılar diledi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :