Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
16.06.2015 - 13:44
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Atatürk Havalimanı’nda ucuz otopark hizmeti

İSPARK, ilk olarak Sabiha Gökçen Havalimanı otoparkında başlattığı Park Et Uçak ile Devam Et projesini şimdi de Atatürk Havalimanı’nda hayata geçiriyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta-İSPARK, Park Et Uçak İle Devam Et projesi kapsamında Yeşilköy’de açtığı otopark ile 3 saati 1 TL’ye otopark hizmeti verecek. Otopark ile Havalimanı arasında 15 dakikada bir ücretsiz ring seferleri düzenlenecek.

İSPARK, Atatürk Havalimanı’na yakın mesafedeki Yeşilköy P+R açık otoparkını hizmete açtı. Bin araçlık otopark teknolojik sistemler ile 2 bin araç kapasitesine çıkartılacak. 3 saatlik ücreti 1 TL olan otopark Havalimanında yolcu bekleyen araç sahipleri için güvenli ve uygun ücretli bir bekleme alanı olacak.

DÜŞÜK ÜCRETLE OTOPARK HİZMETİ

İSPARK ilk olarak Sabiha Gökçen Havalimanı otoparkında başlattığı Park Et Uçak ile Devam Et projesini şimdi de Atatürk Havalimanı’nda hayata geçiriyor. Yolcuların yoğun taleplerini değerlendiren İSPARK, havalimanlarında yeni otoparkları hizmete açıyor. Böylece birçok başvuruda uçak biletlerinin üstünde otopark ücreti ödediklerini dile getiren ve şikâyette bulunan yolculara düşük ücretle otopark hizmeti veriliyor.

 

GÜNLÜK ÜCRETİ 15 TL

İSPARK, Park Et Uçakla Devam Et projesi kapsamında uçakla seyahat edecek sürücülere güvenli ve indirimli otopark hizmeti sunuyor. Vatandaşlar, Havalimanı’na 5 dakika mesafedeki İSPARK otoparkına araçlarını bırakarak istedikleri noktaya seyahat edebiliyorlar. “Park Et Uçak ile Devam Et” projesi kapsamında zamanında yolculuk için 15 dakikada bir ücretsiz ring araçlarının hizmet verdiği otopark günlük 15 TL’ye hizmet veriyor.

İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik, "Vatandaşımıza en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımız devam edecektir. Amacımız en kaliteli hizmeti en düşük ücretlerle İstanbullunun hizmetine sunmaktır."

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :