Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
05.10.2017 - 00:49
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Öztek Peugeot, büyümeye devam ediyor

Özçete Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Öztek Peugeot, Sancaktepe’den sonra Kartal’a da şube açarak pazardaki büyümeyi sürdürdü.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta Gazetesi/Kartal

 

Kartal’da şube açan Öztek Peugeot, SUV 5008 ve SUV 3008 araçlarının da lansmanı yaptı. Açılış ve Lansman programına Peugeot Türkiye Genel Müdürü Laurent Pernet yanı sıra birbirinden seçkin konuklar katıldı. Programda davetliler canlı müzik ve sunumlar eşliğinde plazadaki araçları incelediler.

 

 

 

LAURENT PARNET’DEN TAKDİR

 

Açılış konuşması yapan Peugeot Türkiye Genel Müdürü Laurent Pernet, hem organizasyonu hem de  Özçete Şirketler Grubu’nun başarısını takdir etti. Parnet, “ Taşkın Özçete ile tanıştığımız gün ile bu gün arasındaki muazzam bir fark var. Taşkın Bey, adeta kendini bu işe adamış durumda. Birkaç farklı sektörde hizmet vermesine rağmen Peugeot’ya katkılarından dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

 

 

 

Peugeot Türkiye Genel Müdürü Laurent Pernet sonra kısa bir konuşma yapan Özçete İcra Kurulu Başkanı Taşkın Özçete şunları söyledi: “Bugün burada iki önemli konu için bir arada bulunmaktayız. Peugeot 3008 ve yedi kişilik yeni SUV 5008 araçlarımızın lansmanı ile Özçete şirketler Grubu’nun Öztek Kartal Plazamızın açılışı. Bu vesile ile bizleri yalnız bırakmayan misafirlerimize tekrardan hoş geldiniz diyorum. Bildiğiniz gibi 2014 yılında Sancaktepe Öztek Plazayı faaliyete geçirdik. Ne mutlu bize bugün Kartal Öztek olan plazamızı da açıyoruz.

 

 

 

ÖZTEK AİLESİNİN PRENSİBLERİ

 

Bizim  Öztek Aile Prensibimiz olan beş maddeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Birinci madde hiçbir müşterimiz yokmuş gibi ve tek bir müşterimiz varmış gibi hizmet verme anlayışına sahip olmak. İkinci olarak çok çalışmak. Amaca ulaşmak için fedakârlık yapmak. Sonuç odaklı iş yapmak. Üçüncü madde ise gerekeni gerekmezken yapmak ve gerektiğinde ise hazır olmaktır. Dördüncü madde inavasyon. Zamanın değişen kurallarına ayak uydurmak. Beşinci madde ise takım ruhuna ekibimiz ile fikir alışverişinde bulunmak bu beş maddeyi şirket düsturu olarak görmekteyiz. Başarımızın sırrı da burada yatmaktadır” dedi.

 

 

 

Programın son konuşmasını yapan Öztek Peugeot Satış Müdürü Olgun Coşkun, SUV 3008 ve SUV 5008 hakkında bilgi verdi. Coşkun, “Davetimize katılımlarınızdan dolayı  hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Araçlarımız yakında incelmek için test sürüşlerimize bekleriz” dedi

 

 

 

Haber&foto:Mehmet Dursun


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :