Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
15.03.2012 - 13:36
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ekonomiye katkı sağlayan teknoloji firması

Seven Çevre Teknolojileri, milli ekonomiye katkıda bulunma amacıyla; Avrupa’nın lider kuruluşları ile iş birliği yaparak faaliyetlerini sürdürüyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Seven Çevre Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ülkemizin ekolojik dengesini ön planda tutarak  temiz ve düzenli bir çevrede yaşayabilme imkanı tanıyan ve heba edilmiş olan her türlü sanayi ve kentsel atıkların birer değerli hammadde olarak ait oldukları sanayilere geri dönüşümlerini milli ekonomiye katkı amacıyla Avrupa'nın her biri kendi alanında lider birer kuruluş olan firmaları ile çevre ıslahı çalışmaları yaparak faaliyetlerini sürdürüyor.

HAM MADDE OLARAK KAZANDIRIYOR

Şehir çöplerindeki hurda kağıt, karton, alüminyum içecek kutuları, pet şişeler, plastik kutu ve kaplar, tekstiller v.s. gibi atıkları modern teknolojilerle organik atıklardan ayırdıktan sonra presleyip balyalayarak ilgili sanayilere birer değerli hammadde olarak geri kazandıran Seven Çevre Teknolojileri, bu sayede hem tabii kaynakların azalmasını önlüyor hem de çevre temizliğine katkıda bulunuyor... Atıkların yanı sıra, her tülü hurda araç lastikleri, modern teknolojilerle içlerindeki çelik ve tekstiller ayrıştırıldıktan sonra, geriye kalan lastikler 4 mm.'ye kadar öğütülerek asfalt hammaddesi, izolasyon maddesi, oto yan sanayi (fren, balata, paspas, cam etrafındaki lastik v.s.), çim saha altı döşemesi, oto yolların onarım ve ses geçirmez bariyerler ve daha bir çok ayrı sanayi dalında istifadesine ihtiyaç duyulan bir sanayi malzemesine dönüştürülüyor.

ÇEVRE KİRLENMESİNİ ENGELLİYOR

Ayrıca her çeşit hurda kabloların içlerinde bulunan bakır, alüminyum, çelik ve kablonun plastikleri, özel bir teknoloji ile otomatik olarak hurda kablolardan ayrıştırılarak ilgili sanayilere faydalı bir hammadde olarak gönderilmekte ve hurda kabloların çevreyi kirletmelerine mani olunuyor. Her gün gittikçe sayıları artan kullanılmış hurda beyaz ev eşyaları ve elektronikler (Buzdolabı, Çamaşır-Bulaşık Makinaları, Televizyon, Bilgisayar) ve benzeri monoblok hurdalar öğütülerek ilgili sanayilere birer hammadde olarak geri gönderiliyor. Hurda otolar preslenip balyalanarak ilgili sanayilere gönderiliyor. Şehir çöplerinin içlerinde bulunan geri dönüşebilen ve her biri faydalı birer endüstri hammaddesi olan atıklar ayrıştırıldıktan sonra geriye kalan organik çöplerden ise faydalı bir tarım gübresi (Kompost) veya Bio-Enerji elde ediliyor.

ÜRÜNLERİ:

Katı ve Organik Atık Geri Dönüşüm Tesisleri, Balya Pres Makinaları, Kırcılar, Ağaç Öğütme Makineleri, Kompaktörler, Su üzerinde Çalışabilen Ekskavatör, Ekskavatör veya Loder ile Çalışabilen Elekler, Briketleme Makineleri, Döner Elek.

SATIŞ SONRASI VE SERVİS

Yeni kurumlarda makineleri kullanmakta olan operatöre  eğitim veriliyor.Garanti süresi dolunca gerekli yedek parçalar ve servis şirket tarafından sağlanıyor.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :