Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
30.07.2017 - 00:33
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çekmeköy Seyir Tepesi Projesi sona yaklaşıyor

Çekmeköy Seyir Tepesi Projesi’nin çalışmaları aralıksız devam ediyor. Deniz seviyesinden 270 m yüksekliğindeki Merkez Mahallesi’ndeki Seyir Tepesi Projesi 25 Mart 2018’de bitecek.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta/Çekmeköy

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Çekmeköy Belediyesi iş birliği ile yapılan Çekmeköy Seyir Tepesi, içerisinde yer alan özellikleriyle İstanbullular’ın uğrak mekanları arasında yer almak için gün sayıyor. Çekmeköy Seyir Tepesi’nin içerisinde; park ve yeşil alanlar, hobi bahçeleri, tematik yürüyüş parkurları, tenis kortu, bisiklet parkuru, biyolojik gölet, futbol ve basketbol sahası, bulunacak.  İstanbul ve Çekmeköy manzarasına sahip seyir kulesinin yapımında da son aşamaya gelindi.

Projedeki çalışmalar hakkında bilgi alan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “yerin tahsisi ve projelerin hazırlanması zaman alan süreçlerdi. Bu dönemde kaybettiğimiz zamanı uygulama aşamasında telafi etmek için ekiplerimiz hızla çalışıyorlar. Sadece Çekmeköylülerin değil çevre ilçelerde yaşayanların da iyi vakit geçirecekleri huzurlu bir sosyal tesis hazırlıyoruz,” dedi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :