Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
12.07.2019 - 13:33
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kimsesizlerin kimi olmaya devam ediyor

Afra Yönetim Kurulu Başkanı Yardımsever iş insanı Cahit Eftekin, ekonomik daralmaya rağmen ona uzatılan eli havada bırakmıyor; kapısına gelen herkese yardım elini uzatmaya devam ediyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Yardımsever iş insanı Cahit Eftekin, Van’dan Çanakkale, Ankara’dan İstanbul’a, İzmir’den Antalya’ya kısacası Türkiye’nin dört bir yanına yardım eli uzattı, uzatıyor ve görünen o ki  bu yardım eli devam edecektir.

 

ONA UZATILAN EL HAVADA KALMIYOR

 

Eftekin, ona uzatılan eli havada bırakmıyor, kapısına gelen herkesin derdine derman olmaya çalışıyor. Yardımsever iş insanı Cahit Eftekin, akülü engelli aracı, kira yardımı, evlilik yardımı, beyaz eşya, yetim ve öksüzlere eğitim yardımı, şehit ailelerine, gazilere, yaşlı ve bakıma muhtaç insanlara her türlü yakınlığı gösteriyor, gerekli yardım ve desteklerini esirgemiyor.

 

 

FAYDALI YURTTAŞ MİSYONUYLA ÇALIŞIYOR

 

Eftekin, kazancının önemli bir kısmını ülkenin kalkınmasına faydalı bir yurttaş misyonuyla, Türkiye’nin farklı bölgelerinde sağlık ocakları, okul tadilatları, ibadethane yapımının yanı sıra istihdama yönelik iş ve eylemlerde kullanıyor. 12 Temmuz 2019

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :