Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
20.01.2020 - 22:34
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fenerbahçe'nin büyük transferi!

Fenerbahçe kulübünün Fransız Menajer Damien Comolli’nin oyuncağı olduğunu ve küme düşme riskiyle karşı karşıya olduğunu vurgulamıştık...

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Hasan Perioğlu Yazdı

24.01.2019 tarihinde Asırlık Fenerbahçe küme düşme riskiyle karşı karşıya' başlıklı yazımızda, asırlık Fenerbahçe kulübünün Fransız Menajer Damien Comolli’nin oyuncağı olduğunu ve küme düşme riskiyle karşı karşıya olduğunu vurguladık.

 Neyse ki bir yıl aradan sonra, her zaman olduğu gibi yine haklı çıktık ve Fenerbahçe Fransız futbol adamını ülkesine göndererek ‘en büyük transferini’ gerçekleştirdi.

 Geri dönün ve bakın; Comolli’nin Fenerbahçe’ye hiçbir katkı sunmadığı gibi kulübü çok büyük ekonomik sıkıntılara soktuğunu göreceksiniz.

 Eğer Comolli adını bilmediğimiz oyuncuları birkaç yüz bin Avrolara getirip bir iki yıllık yatırımdan sonra yüksek paralara satılmasını sağlasaydı, onun Fenerbahçe için bir şey ifade ettiğini anlardım. Veya uygun paralara yıldız oyuncular getirebilseydi, yine anlam verebilirdik. Türkiye’de oynayan bir oyuncu için de Fenerbahçe’nin Comolli’ye ihtiyacı varsa, tüm Scout ekibi ve teknik ekip diplomalarını çöpe atsın.

  Peki bir futbol adamı çıksın ve Damien Comolli’nin bizim göremediğimiz Fenerbahçe’ye iğne ucu kadar katkısını göstersin, bu sefer de biz futbol camiası ve medyadan özür dileyelim!

 Biz zamanında uyardık, kimse dikkate almadı. Comolli Fenerbahçe’yi vasat oyuncular ile sıradan bir takıma dönüştürdü. Her seferinde boyalı medya ile ortak çalışarak üçüncü sınıf oyuncuları manşete taşıdı ve yıldız diye Fenerbahçe’ye iteledi.

 Yönetim son ve en iyi transferini, Comolli’yi göndererek yaptı. Bizim ‘el hayranlığımız’ oldukça bir Comolli gider, başka Comolli gelir!

 Au revoir ( yolun açık olsun ) Comolli.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :