Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
19.08.2020 - 14:50
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ümraniye Gönülden Gönüle Giyim Mağazası açıldı

Ümraniye Belediyesi tarafından sosyal destek kartı bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşların yararlanması için Gönülden Gönüle Giyim Mağazası açıldı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, yardımlaşma müessesinin inançlarımızdan geldiğini belirterek, belediye olarak her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olduklarını söyledi. Ümraniye Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlar için Necip Fazıl Mahallesi’nde Gönülden Gönüle Giyim Mağazası açıldı.

 

 

 

Ümraniye Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi insanlara yönelik yaptığı çalışmaları anlatan Başkan Yıldırım, “Bizim Ümraniye Belediyemiz olarak ihtiyaç sahibi halkımıza hem yiyecek konusunda hem giyecek konusunda daha önce marketlerimiz vardı biliyorsunuz. Biz bunları Sosyal Destek Kart’a çevirdik. Marketlerimizi tadil ettik.

 

Bunlardan bir tanesi de bugün açacağımız ‘Gönülden Gönüle Giyim Mağazası’ haline getirdik. Vatandaşlarımız artık giyim ihtiyaçlarını da kartla alabilecekler. Sağ olsunlar hayır sahibi vatandaşlarımız, onların gayretleri ile ihtiyaç sahipleri, beş yüz metrekareden oluşan bu güzel marketimizden gelip herhangi bir lüks mağazadan alışveriş edecek gibi çocuğunun, kendinin ya da eşinin ihtiyacını buradan giderebilecek” şeklinde konuştu.

 

 

Yardımlaşma müessesesinin önemine değinen Başkan Yıldırım, “Bu sosyal işlerimiz önemli. Covid-19 münasebeti ile bilhassa Ramazan ayında belediyemiz, STK’larımızla birlikte çok ciddi yardımlar yaptı. Zannedersem ilçe belediyeler arasında en büyük yardımı bizim belediyemiz yaptı İstanbul’da. Yetmiş bine yakın koli dağıttık” ifadelerini kullandı. Gönülden Gönüle Giyim Mağazası, yapılan konuşmaların ardından dualarla açıldı. Giyim mağazasından sosyal destek kartı sahibi olan vatandaşlar yararlanabilecek.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :