Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
13.07.2021 - 18:54
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Riva Elmasburnu bu sezonda cıvıl cıvıl

İstanbul’un en güzel koyunda kadınlara özel plajı, locaları, deniz manzaralı restoranı, piknik alanları ve elektrikli yolcu servisleriyle hizmet veren Riva Elmasburnu Tabiat Parkı keyifli bir yaz için sezonu açtı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Şehre yakın bir konuma ve tatil yöresi standartlarındaki tek kadınlar plajına sahip Elmasburnu Tabiat Parkı modern tesisleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla bu yaz da tatilcilerin gözdesi olacak.

 

Beykoz Belediyesi tarafından turizm yatırımları kapsamında geçen yıl ilçeye kazandırılan tabiat parkında 29 adet locanın yer aldığı haftanın dört günü kadınlara özel plaj, mavi ve yeşil koylara bakan nezih bir restoran ve büfe ziyaretçileri bekliyor.

Sağlık Bakanlığı’nın kademeli normalleşme tedbirlerine uygun açılan plaj, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri yalnızca kadınlara hizmet veriyor. Ziyaretçiler cumartesi, pazar ve pazartesi günleri ise alandan ortak yararlanabiliyor. Kadınlara özel günlerde tesislerde çalışan personel de kadınlardan oluşuyor.  

 

Doğalgazlı Mangal Keyfi

 

Deniz sonrası yeşil-mavi manzaraya karşı piknik yapmak isteyenler için, 165 adet piknik ünitesinin hazırlandığı mesire yerinde ise 9 bin m2’lik yürüyüş alanı ve 2 adet çocuk parkı bulunuyor.Bu yıl kurulan doğalgazlı mangal üniteleriyle piknikçiler zahmetsiz ve doğaya saygılı piknik yapıyor. Elmasburnu Restoran ise ziyaretçilere ilçeye özgü lezzetler ve ferah içeceklerden oluşan zengin bir menü sunuyor.  Alanın plajı ve tüm ortak kulanım alanları Kovid-19 süreci de göz önüne alınarak çift vardiyalı kesintisiz bir hizmetle temizliyor.

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :