Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
04.07.2014 - 15:12
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi 20 Esenlerliyi işe yerleştirdi

Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi Esenlileri iş sahibi yapıyor. 20 kişiyi Bağcılar Medipol Hastanesi’nde işe yerleştirdi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

ESENLER  Belediyesi Kariyer Merkezi (ESKAM) işsiz Esenlerileri işe yerleştiriyor. Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi’ne başvuran 20 Esenlerli, Bağcılar Medipol Hastanesi’nde iş imkanı buldu.  

Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi (ESKAM), Esenler’de iş arayan vatandaşlara umut olmaya devam ediyor. Son olarak iş aradığı için ESKAM’a başvuran 20 Esenlerli vatandaş, Bağcılar Medipol Hastanesi’nde çalışma imkanı buldu. 15’i kadın, 5’i erkekten oluşan vatandaşlar, temizlik personeli olarak önümüzdeki günlerde Bağcılar Medipol Hastanesi’nde çalışacak.

ESKAM, bugüne kadar Medipol Hastaneleri’nde çalışmak üzere yardımcı sağlık personelinden veri giriş elemanına ve hosteslere kadar 100’e yakın kişiyi işe yerleştirdi. ESKAM, Esenler’deki Medipol Hastanesi’ne de önümüzdeki aylarda işçi istihdam edecek.

“İŞ TAKİBİNİZİ YAPACAĞIZ”

ESKAM Bölge Sorumlusu Suat Kaya, yeni işleri için gerekli evraklardan, nasıl bir özveriyle çalışmaları gerektiğine kadar vatandaşları bilgilendirdi. Kaya, “Biz her zaman sizin iş takibinizi yapacağız. Karşılıklı birbirimizi temsil ediyoruz, bu yüzden asla mahcup duruma düşmemeliyiz” dedi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya ve ESKAM çalışanlarına kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Filiz Özdemir, “Eskiden işe girmek için bir dayımız olsun diye bekliyorduk. Şimdi bizim dayımız, başkanımız. İlk maaşımızla kendilerini de ziyaret edip hediyemizi vermek istiyoruz. Allah ondan ve ekibinden razı olsun” diye konuştu. (iha)

Günlük gazete manşeti TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :