Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
16.08.2014 - 13:17
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Esenler’e 5 yıldızlı düğün salonu

Esenler Belediyesi, 5 yıldızlı düğün salonunu hizmete açtı. 500 kişilik salonda her türlü düğün, nişan ve kokteyliler yapılabilecek.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

ESENLER 5 yıldızlı düğün salonun kavuştu.  Esenler Belediyesi tarafından Esenler’e Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi bünyesinde düğün salonu inşa edildi.

Esenler’in en önemli yürüyüş caddelerinden birisi olan Davutpaşa Caddesi’nin hemen bitişiğinde hizmete başlayan Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi, içerisindeki sinema tiyatro, konser, seminer ve sergi salonları ile bir taraftan her türlü sanatsal etkinliklere imkan sunarken bir taraftan da 700 kişi kapasiteli büyük salonu, ferah ve geniş fuaye alanları ile de konferans, seminer, anma, anaokulu programları, mezuniyet törenleri vb. etkinliklere ev sahipliği yapabiliyor.

Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’ni çok aktif kullanacaklarını söyleyen ESKON A. Ş. Genel Müdürü Abdulkadir Şengör, “Burası Esenler’de kültür-sanatın kalbi olacak. Vatandaşlarımız, her türlü sosyal ve kültürel etkinlikleri icra etme ve izleme imkânı bulacak.

Merkezimizde çok nezih ve şık bir düğün ve davet salonu da bulunuyor. Sorumluluğunu yürüttüğümüz salonda 500 kişiye kadar düğün, nişan, sünnet, yemekli ve yemeksiz davet organizasyonları için Esenler halkının hizmetinizdeyiz. Özellikle düğün yapacak çiftlerimize düğün salonumuzu mutlaka görmelerini tavsiye ediyor ve bize uğramadan karar vermemelerini öneriyoruz” dedi.

2 KATLI OTOPARK

Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nin en önemli özelliklerinden birisi de otopark sıkıntısının bulunmaması. Merkezin altında 2 katlı 500 araç kapasiteli kapalı otopark bulunuyor.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :