Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
20.09.2014 - 15:11
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hababam Sınıfı’ndan Hayta İsmail Esenler’de defter dağıttı

Hababam Sınıfı öğrencilerinden Hayta İsmail ile Bacaksız rolleriyle tanınan Ahmet Arıman ile Tuncay Akça, Esenler’de geri dönüşümden elde edilen defterleri dağıttılar.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

HABABAM Esenler’deydi. Türk sinemasının en önemli klasiklerinden Hababam Sınıfı’nın Hayta İsmail’i ile Bacaksız’ı çöplerden geri dönüşümle elde edilen defterleri Esenler’deki öğrencilere dağıttılar. Bir zamanların çok sevilen ve halen günümüzde de RV ekranklarından sık sık gösterilen Hababam Sınıfı filminin oyuncularından Ahmet Arıman (Hayta İsmail) ve Tuncay Akça’nın (Bacaksız) tarafından öğrencilere dağıtıldı.

5 yıldır geleneği bozmayan Esenler Belediyesi, bu yıl da geri dönüşümden elde ettiği 500 bin defteri Esenlerli öğrencilere dağıttı.

Geri Dönüşüm Tesisleri’nde tamamen çöpten ayrıştırılarak elde edilen defterlerin Esenler’deki 80 bin öğrenciye dağıtılması amacıyla Kemer İlkokulu'nda düzenlenen program oldukça renkli geçti.

DOĞANIN TAHRİBİNE DUR

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, belediye olarak kendilerine emanet edilen doğaya sahip çıkabilmek adına büyük emek sarf ettiklerini belirterek, "Arzu ediyoruz ki, kullanmış olduğumuz her şey geri dönüşüme dahil olsun. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz, yeryüzünde yaratılan her şeyin mutlaka bir dönüşümü vardır. Bu açıdan biz Esenler'de kullandığımız her ürünü geri dönüşüme tabi tutarak hem ekonomiye kazandırmaya, hem de doğanın daha hızlı tahrip olmasını engellemeye çalışıyoruz" diye konuştu.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :