Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
23.07.2014 - 09:40
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Esenyurt’a Sosyal Hizmet Merkezi

Esenyurt Sosyal Hizmet Merkezi’ne kavuşuyor. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Önal İnaltekin ilk adımı attılar.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

ESENYURT Sosyal Hizmet Merkezi için ilk adım atıldı.

Esenyurt’u Sosyal Hizmet Merkezi’ne kavuşturacak mutabakat tamam. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Önal İnaltekin ile Müdür Yardımcısı Erkut Öneş Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Esenyurt ’ta açılması planlanan Sosyal Hizmet Merkezi için Başkan Kadıoğlu ve İl Müdürü Önal İnaltekin arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Esenyurt Belediyesi ve İstanbul Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile imzalanan protokol ile Esenyurt Sosyal Hizmet Merkezi açılması için işbirliği konularında mutabakata varıldı.  

KOLAY ULAŞILABİLECEK

Esenyurt Yeşilkent Mahallesi'nde açılacak olan Esenyurt Sosyal Hizmet Merkezi'nde aile, kadın, çocuk, genç, yaşlı, engelli, şehit yakınları ve gazilere; koruyucu, önleyici, destekleyici, geliştirici hizmetler ile rehberlik ve danışmanlık hizmetlerinin bir arada ve en kolay ulaşabilir biçimde sunulması ve koordine edilmesi sağlanacak.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :