Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
24.07.2014 - 15:05
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Esenyurt’ta gündüz vakti silahlı banka soygunu

İstanbul Esenyurt’ta silahlı bir kişi gündüz vakti bir banka şubesine girdi, güvenlik görevlilerini etkisiz hale getirdi ve vezne çalışanlarına silahını doğrulttu…

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

İSTANBUL gündüz vakti silahlı banka soygunu ile srasıldı.  Esenyurt’taki bir banka şubesi, akıl almaz bir cesaretle tek başına elinde silahla bankaya girdi, soygun yapıp kayıplara karıştı. 60 bin TL ile kayıplara karışan soyguncunun olay yerinden kaçma anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Sabah saatlerinde, Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı’nda bulunan bir banka şubesine gelen silahlı bir kişi, önce güvenlik görevlilerini etkisiz hale getirdi. Ardından silahı vezne çalışanlarına doğrultarak, çalışanlardan paraları istedi.

60 bin TL’yi alan soyguncuhızla dışarı çıkarak kayıplara karıştı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Yaya olarak kaçan soyguncuyu arama çalışmalarına polis helikopteri de katıldı.

KAMERALARA YANSIDI

Soyguncunun olay yerinden kaçış anı ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Olay yerinde inceleme yapan polis, soyguncunun yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :