Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
09.11.2018 - 00:41
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Seyithan İzsiz, Esenyurt’a güçlü ve dinamik yönetim için varım dedi

Hayırsever işadamı AK Parti İBB Meclis Üyesi Seyithan İzsiz, AK Parti Esenyurt Belediye Başkan Aday adayı oldu. İzsiz, ‘Kadıoğlu güzel işler yaptı. Alatepe de bu hizmetleri devam ettiriyor. Ben de daha güçlü ve dinamik bir yönetim için varım’

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Esenyurt

Seyithan İzsiz’in sahibi olduğu 5’i bir yerde restaurant tesislerinde gerçekleşen sabah kahvaltısında adaylığını basın mensupları ile paylaşan Seyithan İzsiz, “İnşallah Adaletli, örnek ve vatandaşın ‘Allah ayağını taşa değdirtmesin’ diyeceği işler yapacak bir başkan olacağım” şeklinde konuştu.

BEN AK PARTİ TABANINDAN GELEN BİRİYİM

Selamlama konuşmasının ardından bölgedeki yerel ve ulusal basın temsilcilerinin sorularını yanıtlayan Seyihtan İzsiz şunları söyledi. “2002 yılından bu yana AK Parti’de çeşitli kademelerde görev yaptım.  Başkan adayı olduğunu şu an itibariyle de Beylikdüzü ve İBB Belediye Meclis üyeliğini sürdürdüğünü belirterek, ‘Ben tabandan gelen bir arkadaşınızım’ dedi.

DİNAMAK VE GÜÇLÜ BİR YEREL YÖNETİM İÇİN..

Seyithan İzsiz konuşmasına şöyle devam etti. “Türkiye önemli süreçlerden geçiyor. 31 Mart Yerel Seçimleri yen sistemin oturması ve devamı için önemli bir süreçtir.   İstanbul 10,5 milyon seçmeniyle Türkiye için çok önemli bir ildir. Bu ilde de en kalabalık seçmen kitlesiyle Esenyurt çok önemli bir ilçedir. AK Parti’nin Esenyurt’u kaybetmek gibi bir lüksü yoktur. Parti büyüklerimiz sahadaki gelişmeleri görüp en doğru kararı vereceklerdir. Önceki başkanımız olan Kadıoğlu’da güzel işler yaptı. Alatepe de bu hizmetleri devam ettiriyor.  22 senedir Esenyurt’ta yaşıyorum diyen Seyithan İzsiz; işim, aşım ve eşim/dostum ağırlıkla bu ilçede. STK Temsilciliği ve iş adamı kimliğimizle ilçeye verdiğimiz hizmeti artık güçlü ve dinamik bir yerel yönetimle devam ettirmek için AK Parti Esenyurt Belediye Başkan Aday adayı oldum” dedi.

ESENYURTLU KÜLTÜRÜNÜ OLUŞTURACAĞIZ

 Gazeteciler tarafından “Siz Vanlısınız ve Esenyurt’ta Van nüfusu çok yoğun. Başkan olduğunuz takdirde diğer yörelere bakışınız nasıl olacak” sorusuna cevap veren AK Parti Esenyurt Belediye Başkan Aday Adayı Seyithan İzsiz, “Esenyurt kozmopolit bir yapıya sahip. Ben Vanlıyım. Ama ben aynı zamanda Esenyurt’luyum. Biz burada bir Vanlılık kültürü değil, Esenyurt’luluk kültürü oluşturulmasını istiyoruz. Dolayısıyla Vanlı olduğum kadar, Karslıyım, Trabzonluyum, Samsunluyum, Orduluyum. Ama bütün bunların ortak değeri olarak biz Esenyurt’luyuz" açıklamasında bulundu.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :