Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
19.06.2017 - 12:47
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Eyüp Belediyesi Yaz Kampı Programı netleşti

Eyüp Belediyesi Yaz Kampı, 03 Temmuz – 16 Temuz tarihleri arasında Kefken'de denizin ve ormanın birleştiği, doğa harikası bir bölgede düzenleyecek

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta Gazetesi/Eyüp

Eyüp Belediyesi Yaz Kampı, alternatif bir eğitim modeli olarak tasarlanan 1000 öğrenci kapasiteli kampta, öğrencilerin kişisel gelişimlerine, nitelikli ve donanımlı bireyler olarak yetişmelerine fırsat sağlamak amaçlanıyor.

EYÜP BELEDİYESİ KAMPI NERDE

İzmit'in Kandıra İlçesi'ne bağlı Kefken Köyü'nde 46 dönüm üzerine kurulu Kefken Yaz Kampı, 5 adet 2 katlı evde 16 oda ile 23 adet müstakil olmak üzere toplam 39 odadan oluşuyor. Kamp içinde, yönetim odası, yemekhane, kafeterya, toplantı salonu, psikolojik danışman odası, lobi ve revirden oluşan üç katlı sosyal tesis bulunuyor.

55 KİŞİ KAMPTA GÖREV ALACAK

Kampa katılan öğrencilere ve misafirlere daha iyi hizmet vermek ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için, idari amir, öğretmenler, rehber, doktor, hemşire, yemekhane, güvenlik, temizlik personeli ve teknik personel olmak üzere 55 kişi kampta görev yapıyor.

ÜÇ PROGRAM HALİNDE GERÇEKLEŞECEK

Üç ayrı program halinde gerçekleştirilecek kampa; 3 Temmuz – 7 Temmuz tarihleri arasında orta okul erkek grubu öğrenciler, 8 Temmuz – 12 Temmuz tarihleri arasında lise öğrencisi kız öğrenciler, 12 Temmuz – 16 Temmuz tarihlerinde ise lise öğrencisi erkek öğrenciler katılacak.

BAŞKAN REMZİ AYDIN ZİYARET EDECEK

Kampta öğrencilere yönelik tiyatro, değerler eğitimi, modern halk dansları, dünya dansları, resim atölyesi, yüzme, basketbol ve voleybol, futbol, geleneksel çocuk oyunları ile satranç gibi bir çok farklı branşta eğitim verilecek. Öğrenciler 4 gün boyunca sanatla, sporla, müzikle ve yeni dostlarla neşeli dakikalar geçirerek; denizden, güneşten, açık havadan bol bol faydalanacaklar. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da, öğrencilerin heyecanına ortak olmak için kampı ziyaret edecek.

Etiket: Eyüp belediyesi yaz kampı, İzmit'in Kandıra İlçesi'ne bağlı Kefken Köyü, Remzi aydın

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :