Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Fürüzan Taş

          fb1907_12@hotmail.com
         FENERBAHÇE’DE NELER OLUYOR?
Türk Futbolu ve Fenerbahçe’den  bir “Efsane” geldi geçti. Sayısız maç, müthiş goller kırmadık rekor bırakmayan kaptan Alex, 3 şampiyonluk yaşadı Fenerbahçe’de… Taraflı tarafsız sporseverlerin sevgisini, saygısını kazandı.  
Fenerbahçeli taraftarların 5 sezondur gözünde yaş kurumuyor son dakika kaybedilen şampiyonluklar, “3 Temmuz Süreci” kulüp içinde muhalefetin ayak sesleri duyulmaya başlandı.
 Asıl hedef Aziz Yıldırım’ken Aykut, Alex tartışması ve Kaptan Alex gönderilme şekli Fenerbahçe’de her şey yeni başlıyor…
 Mönchengladbach maçında alınacak bir beraberlik, Beşiktaş derbisinde bir mağlubiyet Aykut Kocaman’ın istifası dosya arasından çıkar. Başkan Aziz Yıldırım’ı için zor günler kapıda. Fenerbahçe taraftarının “Hep destek tam destek” sloganı elli beş bin kişilik bir isyana dönüşe bilir… Ki, Fenerbahçe’nin yatırımları, yeni projeleri, yapılacak transferler, futbol, basketbol ve diğer amatör branşlar  için tamiri zor olan sorunlar çıkartabilir.
Büyük Fenerbahçe taraftarını “3 Temmuz Süreci”nden bu zamana kadar sistemli bir şekilde kulüp  yönetim başta olmak üzere futbol takımının üzerine oynan oyunu bir an önce görmesini ve  105 yıllık şanlı tarihine sahip çıkması, bir kez daha Fenerbahçe taraftarının nasıl bir sivil toplum örgütü olduğunu göstermesini bekliyorum.        
 
Yorum Ekle


Fenerbahçe’de neler oluyor? Anadolu takımları şampiyonluğa ortak