Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
13.02.2013 - 10:35
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Balat'ta roman müzisyenler yetişecek

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Balat’ta küçük yaştaki çocuklara müzik eğitimi verecek olan Roman Müzisyen - Sanatçı Yetiştirme ve Geliştirme Derneği’nin açılışını yaptı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Balat’ta yaşayan Roman vatandaşların kurduğu Roman Müzisyen-Sanatçı Yetiştirme ve Geliştirme Derneği’nin açılışına katılan Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, ", “Belediye olarak Roman vatandaşlarımıza gönül kapımızı açtık ve onların sıkıntılarını gidermek için elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

DAVUL-ZURNA İLE KARŞILANDI

Balat’taki eğlence alanına gelen Başkan Mustafa Demir, davul - zurna ve maniler eşliğinde karşılandı. Başkan Demir, yaptığı konuşmada, "Derdinize derman olabiliyorsak ne mutlu bize. Gösterdiğiniz sevgi ve ilgi karşısında gerçekten çok duygulanıyorum. İçinizdeki samimiyet bizi daha iyi işler yapmamıza sevk ediyor. Samimiyetimiz ve gönlümüz bir olduğu sürece başaramayacağımız iş yok. Hizmet etmenin ilhamını ve kaynağını sizden aldığımız güçle yapıyoruz” dedi.

HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU

Başkan Mustafa Demir’i davul zurnalarla karşılayan Romanlar kendilerine verilen destekten dolayı çok mutluydu. Hem çalıp hem oynayan Romanlar, Başkan Demir’in desteğini her zaman arkalarında hissetmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtip, “Allah Belediye Başkanımızdan razı olsun. Bizim her zaman yanımızda oldu. Hepimizle tek tek tokalaştı. Dertlerimizi dinledi. Her zaman başımızın üzerinde yeri var. O'nu babamız, kardeşimiz, abimiz yerine koyduk, bizim sorunlarımızı bizim dertlerimiz çözmek için çok çalışıyor. Biz Başkanımızı Başkanımız bizi çok seviyor, Allah onu başımızdan eksik etmesin" diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :