Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Hasan Perioğlu

           hasanperioglu@gmail.com
         GALATASARAY ŞAMPİYONLAR LİGİ’NE KADRO MU KURUYOR?

Bir yandan Galatasaray’ı şampiyonluğa taşıyan Fatih Terim, diğer yandan da Şampiyonlar liginin kadrosunu kurmaya çalışıyor.

 Yeni sezonda büyük ihtimalle şampiyonlar liginde boy gösterecek olan Galatasaray, 2000’li yılların ruhunu canlandırmak için genç ve geniş bir kadro kuruyor. Fatih Terim’in sır gibi sakladığı isimlerle yönetimin Fenerbahçe derbisinden sonra iletişime geçmesi bekleniyor.

 Terim’in listesinde ilk sırada Eskişehirsporlu Alper var. Galatasaray daha önce Fenerbahçe’nin de talip olduğu genç oyuncuyu,  Eskişehirspor ile olan iyi ilişkilerinden dolayı kesin alabilecek gibi.

 Listenin ikinci sırasında Hasan Ali ve Amrabat var. İki oyuncu için de Galatasaray’ın öncelik sözü aldığı biliniyor.

 Fatih Terim’in yurt dışından alınmasını istediği iki genç isim, Gökhan Töre ve Mehmet Ekici. Bu iki önemli kanat oyuncuları şampiyonlar ligi nedeniyle Galatasaray’da oynamayı çok istiyor. Galatasaray yüksek bonservis ücretlerinden dolayı bu oyuncuları sponsorlar aracılığıyla almak istiyor.  

 

Yorum Ekle


Fenerbahçe düzen bozdu Galatasaray’a 3 gol! Fatih Terim’den U dönüşü! Sorun Lucescu mu? Beşiktaş’a ağır darbe Şampiyon Medipol Başakşehir! Beşiktaş, büyük oynuyor Fatih Terim’in muhteşem dönüşü! Tudor'un durumu ne olacak? Beşiktaş-Galatasaray derbisinde kim favori?