Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Hasan Perioğlu

           hasanperioglu@gmail.com
         GALATASARAY, ŞAMPİYONLAR LİGİ İÇİN HAZIR MI?

Ülkemizi şampiyonlar liginde temsil edecek olan Galatasaray, önce Semih sonra da Ujfalusi’nin sakatlanmasıyla şoka girdi.

Geçen yıl şampiyonlukta savunma adına en büyük katkıyı yapan bu ikiliye alternetif olarak sadece Dany alındı. Oysa üç kulvarda mücadele edecek bir takım için en az iki kaliteli stopere daha ihtiyaç vardı.
 Bu günlerde sakatlanan Ujfalusi’ye alternatif olarak eski Fenerbahçe’li Lugano’nun ismi tüm spor gazetelerinde sürmanşet. Peki Lugano Galatasaray’a faydalı olur mu?
 Galatasaray’ın büyük başarılar kazandığı yıllarda önce Alman Götz ve Stumpf, daha sonra Bülent Korkmaz ve Popescu, son yıllarda da Filipescu, Song ve Tomas tatlı sert futbollarıyla sembol olmuşlardı. Daha sonra Galatasaray uzun süre savaşçı olmayan savunma adamlarıyla oynayınca, rakipleri karşısında hezimetler yaşadı.
 Şimdi de Lugano ismi medyada. İlerleyen yaşına rağmen  Lugano, tecrübesi ve savaşma ruhuyla  Galatasaray savunmasına ciddi bir dinamizm getirir. Düşünün ki, Semih’te sakatlanırsa tek yedek Gökhan Zan, solunda da Hakan Balta, Rakip Manchester! Ben bu filmi seyretmek istemiyorum.
 Yorum sizin diyeceğim ama, öncelikle karar Terim’in…   
Yorum Ekle


Fenerbahçe düzen bozdu Galatasaray’a 3 gol! Fatih Terim’den U dönüşü! Sorun Lucescu mu? Beşiktaş’a ağır darbe Şampiyon Medipol Başakşehir! Beşiktaş, büyük oynuyor Fatih Terim’in muhteşem dönüşü! Tudor'un durumu ne olacak? Beşiktaş-Galatasaray derbisinde kim favori?