Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Hasan Perioğlu

           hasanperioglu@gmail.com
         RONALDİNHO CİM BOM’A GELİR Mİ?

Ronaldinho ismi son günlerde Galatasaray taraftarını fazlaca heyecanlandırdı!

Geçen aylarda Galatasaray kulüp başkanı Ünal Aysal, Ronaldinho ile anlaştıklarını, Fatih Terim’in onay vermesi halinde 24 saatte Brezilya’lı yıldızı İstanbul’a getireceğini canlı yayında beyan etmişti.
 Ancak Terim de, yaşı ve maliyetinden dolayı Brezilya’lı futbol cambazını istemediğini açıkladı.
 Bugün şartlar çok değişti. Galatasaray şampiyonlar liginde çok zorlu maçlar oynayacak. Fatih Terim’in elindeki yaratıcı oyuncu sayısı hiçte yeterli değil. Ronaldinho’nun da Avrupa’ya dönme isteği dikkate alınırsa, maliyetinin daha makul olacağı düşünülebilir. Tribünlerin böyle bir isim için stadyumda boş yer bırakacaklarını sanmıyorum. Forma geliri ve büyüyecek reklam pazarı da cabası.
 Biz Ronaldinho’nun Türk Futboluna çok şeyler katacağı düşüncesindeyiz. Medyada yazılanlar doğruysa, Fatih Hocam Ronaldinho’nun disiplinsizliğini de istememe nedeni olarak açıklamıştı! Ama bize göre, büyüklük Aydın Yılmaz’ı veya Emre’yi oynatmakta değil, Ronaldinho gibi bir yıldızı kazanabilmektir! Bu nedenle bence Terim bir kez daha düşünmeli!    
Yorum Ekle


Şenol Güneş’in en önemli özelliği Covid-19 Trabzonspor’u vurdu! Süperlig ne zaman başlayacak? Arda Turan Galatasaray’ı kurtarabilir mi? Fenerbahçe düzen bozdu Galatasaray’a 3 gol! Fatih Terim’den U dönüşü! Sorun Lucescu mu? Beşiktaş’a ağır darbe Şampiyon Medipol Başakşehir!