Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Hasan Perioğlu

           hasanperioglu@gmail.com
         MESUT TERİM’İ BAKKAL’A GÖNDERDİ 1-3

Lider Galatasaray evinde Mesut Bakkal’ın takımı Karabükspor’a 3-1 mağlup oldu.

Maçtan önce çok rahat demeçler veren Mesut Bakkal,’ dersimize iyi çalıştık, ne yapacağımızı iyi biliyoruz’ diyerek açık ve net konuştu, dediklerini de harfiyen takımına uygulattı. İlk on birin net 5 oyuncusunun oynayamamasını hiç söz konusu etmemek, Mesut Bakkal’ın büyüklüğünden başka bir şey ifade etmez. Mesut Hoca nezaketen söylemese de ben itiraf edeyim; eğer Shelton oynayabilseydi, skor 3 değil, 6-1 olurdu!

Galatasaray’ın aklının şampiyonlar liginde olduğu belli ama; bir Teknik Direktör takımını  ancak bu kadar sabote edebilir!

Fatih Terim savunmayı daha ileride kurmadığı sürece her takımdan gol yemeye devam eder. En iyi savunma hücumdur diyen fi tarihindeki Terim, şimdi beşli savunma oynatıyor. Beşincisi kim mi? Tabi ki Melo! Adam geçen yıl neredeyse gol kralı olacaktı, bu yıl ise savunmanın içinde oynuyor. Bu kesinlikle Fatih Terim’den başkasının hatası değildir. Al sana kahraman yapmaya çalıştığın Emre, al sana Balta! Harcadıkların mı; Baros, Sercan, Sabri ve Mertan!

 Galatasaray futbol kulübü değil de cemaat evi sanki! Terim’e itaat edenlere forma, etmeyenlere kulübe!

 Sen oynatmadığın adamı tribünden mi pazarlayacaksın? İki forma ver ki, Ruslara satabilesin Baros’u, Riera’yı.

 Beş sezondur Galatasaray’ın ne iyi bir golcüsü var, ne de sol beki. Fatih Terim Patagonya’dan gelmedi ki, takımı daha tanımıyor desek!

 Galatasaray ile Karabükspor’un farkı sadece teknik heyette: Galatasaray’ın yardımcıları hocaları Ümit Davala ve Hasan Şaş, Karabükspor’un yardımcıları ise Karabüklü Suat Sarıcan, eski futbolculardan İsmet Taşdemir ve Alman performans Hocaları Dirk Wüllbier ile Werner Schoupa.

 Bir tarafta profesyonel kadro, bir tarafta ta, hatır kadrosu, bilmem anlatabildim mi?

Yorum Ekle


Arda Turan Galatasaray’ı kurtarabilir mi? Fenerbahçe düzen bozdu Galatasaray’a 3 gol! Fatih Terim’den U dönüşü! Sorun Lucescu mu? Beşiktaş’a ağır darbe Şampiyon Medipol Başakşehir! Beşiktaş, büyük oynuyor Fatih Terim’in muhteşem dönüşü! Tudor'un durumu ne olacak?