Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Hasan Perioğlu

           hasanperioglu@gmail.com
         BEŞİKTAŞ ÇILDIRDI

 Oyunuyla ülkenin gururu,

 Şampiyonlar Liginde Avrupa’nın korkulu rüyası,

 Yönetimiyle örnek alınması gereken kulüp!

DEVRİM

 Manchester City, Porto, Benfica ve Barcelona’dan cüzi paralara genç oyuncu transferi yapılabiliyorsa, Beşiktaş devrim yapmış demektir.

Eski yönetimler gibi para saçmak yok. Şöhret basamaklarında oturup yüksek paralar almak yok, ne isen, onu alacaksın. Ama alacaksın! Ne küstürüleceksin, ne de mahkemelerde alacaklarınla uğraşacaksın.

 Bunlar hep doğru ekip ile doğru transferlerin sonucu.

 Mario Gomez gitti, yerine daha iyisi, Porto’nun golcüsü Vincent Aboubakar geldi.

 Aboubakar Eto’o’nun gençliği tarzında süratli, hava toplarına hâkim ve son vuruşlarda muazzam başarılı bir golcü.

 Gökhan Töre gitti, Talisca geldi. Talisca kanat ile 10 numara arası çok estetik ve özel bir oyuncu. Fizik kondisyonu ve oyun disiplini en üst seviyede. Mesafe tanımaksızın şutör özelliği onu yarınlarda Avrupa’nın en büyük devlerine taşıyacak yeteneklerinden ilkidir.

 Jose Sosa gitti, Samir Nasri geldi. Nasri 10 numara oyuncuların en büyük handikabı olan adaptasyon sorununu yaşamayacak karakterdedir ve 10 yıllık Beşiktaşlı gibi oynayacağından kimsenin şüphesi olmasın. Kültürü ve eğitimi mükemmel olan Nasri, bir çok forvet arkası oyuncuda olan kapris ve disiplin sorununu aşmış bir oyuncu olarak Beşiktaş forması giyecek ve tribünlerin yeni sevgilisi olacaktır.

 Savunma bekleri de iyi.

 Ne kaldı, şampiyonlar liginde başarı.

 METİN-ALİ-FEYYAZ

 Beşiktaş seyircisi efsane üçlüye besteler yazdı. Sanırım yeni besteler Talisca-Aboubakar ve Samir Nasri üçlüsüne söylenecek.

 Grupta kimlerin olduğundan ziyade, Beşiktaş’ın kim olduğu önemlidir. Ve Beşiktaş son takviyelerle gerçekten çok zevk verecek renkli bir takım oldu.

 Şampiyonlar Ligindeki rakipler Benfica, Dinamo Kiev ve Napoli. Bence onlar düşünsün, Beşiktaş değil. 

Yorum Ekle


Şenol Güneş’in en önemli özelliği Covid-19 Trabzonspor’u vurdu! Süperlig ne zaman başlayacak? Arda Turan Galatasaray’ı kurtarabilir mi? Fenerbahçe düzen bozdu Galatasaray’a 3 gol! Fatih Terim’den U dönüşü! Sorun Lucescu mu? Beşiktaş’a ağır darbe Şampiyon Medipol Başakşehir!