Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Hasan Perioğlu

           hasanperioglu@gmail.com
         BURSASPOR’DAN FATİH TERİM SESLERİ!

 Bursaspor yöneticileri Fatih Terim’e teklifte bulunduklarını açıkladılar.

 Kâhin değilim ama futbolun yarınlarını genelde doğru tahmin edebilen ben Hasan Perioğlu’na göre Bursaspor yönetimi Fatih Terim’i bu süreçte ancak rüyasında görür!

 Beni doğru anlayın; ‘rüya hali’ Bursaspor’un lehine bir durumdur. Maazallah böyle bir olasılık gerçekleşirse, Bursaspor maddi ve manevi büyük hezimet yaşar.

 Çünkü Fatih Hoca ilk stajı olan Ankaragücü Yardımcı Hocalığı döneminden sonra hiçbir zaman mütevazı bir takımda çalışmadı. Büyük kulüp ve büyük bütçeler hep onun Portföyü oldu.

  2000’li yılların efsane Galatasaray’ı süreci hariç (ki, bu kadro Hocasız bile futbol oynayabilirdi) hiçbir kulüp takımında başarılı olamayan Fatih Hocam, hangi mantıkla Bursaspor’a gelsin ve gelse ne yapabilir?

  HAMZA HAMZAOĞLU YANLIŞ YAPTI

 Akhisarspor’un minimize bütçesiyle devlere kafa tutan bir takım yaratan Hamza Hamzaoğlu, ‘Andersen’den Masallar’ı andıran bir tabloyla Galatasaray’ı Şampiyon yaptı.

 Yeni sezonda yönetimle ters düşen Gümülcine’li Hamzaoğlu’nun yeni adresi Bursaspor’du.

 Şampiyonluk yaşamış bir kentin başına ‘Şampiyon’ apoletli bir teknik direktör gelince, haliyle beklentiler de büyük oluyor!

 Ancak, Şenol Güneş’in kurduğu başarılı kadroya küçük takviyeler yapmak yerine yepyeni bir kadro kurma macerasına atılan Hamza Hoca hem Bursaspor’u yerle bir etti hem de rütbesinden yıldız söktü.

 Sezon başında fikrimi soran dostlarıma, Hamza Hocanın yanlış takım kurduğunu ve sezon sonunu göremeyeceğini iddia ettim.

 Fatih Terim ile Bursaspor mental olarak birbirine uymaz. Bursaspor’un da gücü Fatih Terim’i almaya yetmez! Bursaspor yönetimine tavsiyem; ne Latin Amerika’larda Zico’lar arayın, ne de emeklilik sürecindeki ‘’Kriz’’toph Daum’larla kendinizi kandırmayın.

 Yanı başınızda bulunan Mehmet Özdilek, Cihat Arslan, Güvenç Kurtar, Nurullah Sağlam, Tolunay Kafkas, Giray Bulak veya Reha Kapsal bu Bursaspor’a bir yabancının vereceğinden çok fazlasını verir. Yeter ki biraz cesaretli olun.  

Yorum Ekle


Arda Turan Galatasaray’ı kurtarabilir mi? Fenerbahçe düzen bozdu Galatasaray’a 3 gol! Fatih Terim’den U dönüşü! Sorun Lucescu mu? Beşiktaş’a ağır darbe Şampiyon Medipol Başakşehir! Beşiktaş, büyük oynuyor Fatih Terim’in muhteşem dönüşü! Tudor'un durumu ne olacak?