Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Hasan Perioğlu

           hasanperioglu@gmail.com
         FATİH TERİM’İN MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ!

Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi Şampiyonu olarak ismini altın harflerle tarihe yazdırdığı dönemde takımın başındaki isimdi Fatih Terim.

Daha sonraki süreçlerde o kadar çok vasıfsız ve kariyersiz Teknik Adam Galatasaray’da görev aldı ki, İmparatora ‘eleman’ sıfatı takılmış ve takımdan kovulmuş iken, bugün kurtarıcı ilan edildi ve çok büyük umutlarla yeniden Galatasaray’ın başına getirildi.

Hem de tarihe geçecek ‘nerede kalmıştık’ twiti ile!

Basın toplantısında heyecan ve umutlar vardı. Terim imalı ama büyük konuştu:

Galatasaray’da eksik kalmış bir şeyler var!

Benim de hayallerim var!

Bu iki söylem hepimizi umutlandırdı ki bu üstü örtülü hedef-arzu Şampiyonlar Liginde kupa veya finalden başka bir şey olamazdı.

Buraya kadar çok iyi idi ama iki söylem ve bir de ‘söylememe’ beni hayal kırıklığına uğrattı!

 İlki; ‘eğer lisansı çıkarılmış olsaydı, Hakan Balta bugün sol bekte oynardı.’

 İkincisi de Lionel Carol de bizim oyuncumuzdur, geri çağırabiliriz’ demesi.

Söyleyemediği de; Galatasaray’ın 10 numara eksiği olduğudur. Mevcut 10 numara Belhanda, gerçek 10 numaraların tek pabucu etmez.

 Hocam, eğer hala Hakan Balta ve Lionel Carol’den umudun varsa eyvah ve eyvah!

 Ve Galatasaray’da tarih yazdığın dönemlerde başrolde önce George Hagi sonra da Wesley Sneijder olduğunu unutup Galatasaray’ı 10 numarasız oynatacaksan, emin ol ki hayallerin de seninle beraber tarih olacak ve Galatasaray’da bir Fatih Terim dönemi daha asla olmayacak! 

Yorum Ekle


Şenol Güneş’in en önemli özelliği Covid-19 Trabzonspor’u vurdu! Süperlig ne zaman başlayacak? Arda Turan Galatasaray’ı kurtarabilir mi? Fenerbahçe düzen bozdu Galatasaray’a 3 gol! Fatih Terim’den U dönüşü! Sorun Lucescu mu? Beşiktaş’a ağır darbe Şampiyon Medipol Başakşehir!