Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Hasan Perioğlu

           hasanperioglu@gmail.com
         ŞAMPİYON MEDİPOL BAŞAKŞEHİR!

Süper Lig’de 22. hafta oynanan maçlardan sonra şampiyon büyük ölçüde belli oldu.

Bir tarafta finansal gücü elinde bulunduran Fenerbahçe, Fikret Orman yönetiminde, Şenol Güneş liderliğinde Beşiktaş ve Fatih Terim ile ‘kabuk değiştirmesi beklenen’ Galatasaray birbirlerini yiyedursun, öte yandan da Abdullah Avcı ile tarih yazan İstanbul’un ‘seyircisiz’ ama elit takımı Medipol Başakşehir Abdullah Avcı ile tarih yazsın ve şampiyonluğa koşsun!

Doğru, ilk ve ilkeli yorum, bizim işimiz!

Biz, Kurt Medya Grubu olarak özellikle sporun nabzını tutarak, ileride neler olacağını en önce sezip en doğru şekilde okurlarımıza ileterek medyadaki farklılığımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Başakşehir’in farkı ne?

Bu sene her şey çok farklı: Abdullah Avcı geçen sezon tamamen bir ‘beyin yönetim takımı’ oluşturdu ve semeresini alarak emin adımlarla şampiyonluğa koşuyorlar. Yaptıkları en basit şey de, nokta transferlerdir.

Üç büyüklerin sorunu ne?

Beşiktaş’ın kafasında haklı olarak Şampiyonlar Ligi var.

Galatasaray Fatih Terim’e rağmen ara transfer dönemini yanlış tespitlerden dolayı iyi değerlendiremedi!

Fenerbahçe sistemini ve ritmini yeni yakaladı ama Aykut Kocaman emin görünmüyor ve takımın istikrar sorunu var.

Abdullah Avcı ve Arda Turan farkı, gerçeği;

Üç büyüklerimiz hata üstüne hata yaparken, Medipol Başakşehir ise Arda Turan transferi ile hem Avrupa’yı hem de Türkiye spor camiasını ters köşe etti!

Eljero Elia iyileşiyor, Valverde’nin kıymetini bilemediği Barcelona’lı Arda Turan da Başakşehir’le büyümeye devam ediyor. Herkes görecek, sezonun sonlarına doğru Arda farkını daha da hissettirecek ve ipi Medipol Başakşehir göğüsleyecek.

Ve bir de kutsallaştırdığımız efsaneler sona erecek, takkeler düşecek, herkes haddini bilecek! Bazı kimselere yalakalık yapmakla yazar-yorumcu olunamayacağını da, yapanlar öğrenecek!

Yorum Ekle


Şenol Güneş’in en önemli özelliği Covid-19 Trabzonspor’u vurdu! Süperlig ne zaman başlayacak? Arda Turan Galatasaray’ı kurtarabilir mi? Fenerbahçe düzen bozdu Galatasaray’a 3 gol! Fatih Terim’den U dönüşü! Sorun Lucescu mu? Beşiktaş’a ağır darbe Şampiyon Medipol Başakşehir!