Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Hasan Perioğlu

           hasanperioglu@gmail.com
         BEŞİKTAŞ DERBİDE TER ATTI

 

Beşiktaş Galatasaray derbisi sahadaki oyuncular kadar teknik direktörler için de çok önemli bir sınavdı.

 Sergen Hoca rahat, sakin ve iki hamleli oyununu futbolcularına çok iyi empoze etmişti ve saha kenarında galibiyetten emin bir görüntü veriyordu.

 Çok önemli kozlarını ikinci yarıya saklayan Sergen Yalçın çok rahat bir galibiyet aldı.

 Galatasaray için ilk sorun sahaya çıkan ilk onbirdi ve telafisi de mümkün değildi. Fatih Terim eğer büyü yapabilseydi, Galatasaray sahadan sadece 1 puanla dönebilirdi!

 Fatih Terim’in affedilmez hataları:

 Arda, etrafında topsuz oyunu bilen oyuncular var ise sahaya süreceğin bir kozdur ki yok, bu da Arda’nın sahada yoklara oynaması demektir. Arda'nın yerinde şutör özelliği ile Babel daha doğru tercih olurdu.

 Diagne, yüksek bonservis ödendi diye oynatılıyor.

 Bu, futbol adına intihardır. Oğulcan ve Kerem varken Diagne’yi bırakın as kadroda oynatmayı, tribünde Galatasaray forması giymesine bile izin vermek affedilmez hatadır.

 Sezonun flaş çıkışını yapan Taylan’ın yanına koyacağın adam Etebo değil, en azından topla biraz daha deplase olabilen Ömer Bayram olmalıydı.

 Sağbekte soğuk havaları seven Linnes varken, Şener fantezisine anlam veren kimse var mı?

 Fatih Hocam, Belhanda ile bir akrabalığınız var mı?

 Sofian Foghouli takıntısı yine mi başladı?

 Sergen Hoca’nın as kadrosunda 19 yaşındaki Rıdvan ve kaleci Ersin banko oynarken, yedek kulübesinde yine alt yapıdan yetişen Utku, Kartal Kayra ve Serdar Saatçı heyecanla forma beklerken, Fatih Terim Galatasaray’ın 22 kişilik kadrosuna alt yapıdan tek bir oyuncu bile yazamıyorsa, bazı devrimler için geç kalınmadı mı?

Yorum Ekle


Fatih Terim ne yapmak istiyor? Galatasaray'da kimlik arayışı! En iyi kaleci kim? Beşiktaş derbide ter attı Sergen Yalçın rüzgarı Dört büyükler kaldı mı? Sevdiklerinize sarılın! Şenol Güneş’in en önemli özelliği Covid-19 Trabzonspor’u vurdu! Süperlig ne zaman başlayacak?