Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
21.05.2012 - 11:14
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yavuz'un Minibüsü, Halkalı'da sahne aldı

Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Küçük İstanbul Gençlik Günleri’, birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yaptı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Program kapsamında radyo programcısı, komedyen ve oyuncu Yavuz Seçkin, ismini radyo programından alan ‘Yavuz’un Minibüsü’ adlı stand-up gösterisiyle Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi’ne konuk oldu.  Yavuz Seçkin, şov boyunca Küçükçekmecelileri gülmekten kırdı geçirdi. Özellikle Mustafa Topaloğlu ve Bülent Ersoy taklidiyle izleyenleri adeta gülme krizine sokan Seçkin, Müslüm Gürses, Ramiz Dayı, Mahsun Kırmızıgül, Mehmet Ali Birand, Kadir İnanır, Cüneyt Arkın, Fatih Terim tiplemeleriyle de büyük beğeni topladı.

Sahnede 1.5 saat kalan komedyen, seviyeli esprileri ve toplum ilişkilerindeki çarpıklıkları farklı bir dille anlatarak seyirciye keyifli bir gece yaşattı. Seçkin’in yerli diziler, haberler, reklamlar, keller, spor adamları üzerinden yaptığı tiplemeleri de ilgiyle izlendi. Şovlarında özellikle ünlüleri taklit etmedeki başarısıyla dikkat çeken Seçkin, taklit yapmanın avantajları ve dezavantajlarına da değindi.

Seçkin, ünlülerin çoğunun bu durumu hoş karşıladığını ifade ederek, bazı isimlerden de uyarı aldığını dile getirdi. Ünlü komedyen, “Taklit yapmak aslında iyi bir silah. Çoğu zaman yaptığım taklitler aslını aratmıyor. Ama ben bütün tiplemelerimi iyi niyetle yapıyorum” diye konuştu.

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :