Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
04.08.2013 - 18:08
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Edip Akbayram’a gelir incelemesi

Edip Akbayram, Başbakan Erdoğan’ın kahvaltı davetine katılamayacağını bildirince, Gelirler Başkontrolörlüğü’nce defterlerine inceleme başlatıldığını öne sürdü.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

ULUSLARARASI Knidos Kültür ve Sanat Akademisi (UKKSA) tarafından düzenlenen sergi açılışına katılmak için Datça’ya giden Edip Akbayram, Hızırşah Köyü’nde vatandaşlarla sohbet sırasında çok önemli bir iddiada bulundu. Bir vatandaşın Hükümet’in Akil İnsan projesiyle ilgili sorusu üzerine ‘‘Onlar kime teklif götürecekleri bilir’’ dedikten sonra şunları söyledi: "Başbakan sanatçıları sabah kahvaltısına davet etti. Beni de çağırdılar. Benim, Başbakan’ın kahvaltısında onunla konuşacak, onun da bana ayıracak zamanı olmadığı için katılmayacağımı söyledim. Bir hafta sonra; 2006-2007-2008 ve 2009 defterlerinin, Gelirler Başkontrolörlüğünce incelemeye alınacağı bildirildi. Böyle bir şey olur mu?

AK PARTİNİN DEĞİL TÜRKİYE’NİN BAŞBAKANI

Gezi Parkı olaylarına da değinen Edip Akbayram, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın sadece AK Parti’yi destekleyenlerin değil,  bütün Türkiye’nin Başbakanı olduğunu vurgulayarak, " Gezi Parkı’na gidip, ’Gençler  bu park sizin olsun. İçinde namaz da kılın, gitar da çalın, şarkı da söyleyin’ demiş olsa, karşı düşünceden de oy alırdı. Akil danışmanların yok mu senin? Küçük bir park için bu kadar kan aktı, 7 ölü verdirdin. Başbakan, ’Bendeki yüzde 50’yi zor tutuyorum’ diyor. Sendeki yüzde 50 benim düşmanım değil ki. AKP’ye oy verdiniz diye siz benim düşmanım değilsiniz ki" dedi.

VAN'IN ZEMİNİ DEPREMLE 30 CM DOĞUYA KAYMIŞ

TAKIMLARIMIZIN HAZIRLIK MAÇLARI

 4 AĞUSTOS GAZETELERİN MANŞETLERİ

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :