Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
19.04.2016 - 12:53
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Evlilik Festivali Pendik'te başlıyor

Yeni bir hayata en özel başlangıcı yapmak isteyen çiftler; Anadolu yakasının ilk ve en büyük evlilik festivalinde, işinin uzmanları ile bir araya geliyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta-Office of Dreams ve Green Park Otel & Convention Center Pendik işbirliğiyle düzenlenen festivalde; hayalindeki düğünü planlamak isteyen çiftler aradıkları tüm hizmetleri birarada bulurken, birbirinden değerli hediyelerle bu özel günlerini daha da unutulmaz kılmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en çok düğün yapılan şehirlerinden olan Yeditepe İstanbul, Anadolu yakasında düzenlenecek olan evlilik festivalinde ev sahipliği yapacak. Evlilik sektörünün deneyimli isimlerinin tecrübelerini paylaşacağı festivalde, çiftler pek çok sektörü bir arada inceleme fırsatı yakalayacak. Gelinlikten ayakkabıya, organizasyon trendlerinden güzellik sırlarına kadar pek çok konuda danışmanlık alacak çiftler, yorucu geçen evlilik sürecinin keyfini çıkartacak.

Festival, yeni hayatlarına unutulmaz bir başlangıç yapmak isteyen çiftlerin yüzünü birbirinden değerli hediyelerle güldürecek. Uzun soluklu evlilik hazırlıkları sürecinde stres ile mücadele eden çiftlerin yüzü; nikah kokteylinden kral dairesinde konaklamaya, balayından sağlık klübü üyeliğine ve romantik akşam yemeklerine kadar pek çok hediye ile aydınlanacak.

22 - 24 Nisan tarihleri arasında Pendik Green Park Otel’de 3 gün boyunca devam edecek olan evlilik hazırlıkları festivalinde mobilyadan damatlığa, gelinlikten davetiyeye, mekan süslemesinden menü alternatiflerine kadar pek çok sektörde avantajlı fiyatlar sunulacak. Festival; gün boyu devam edecek olan ikramlar, markaların düzenleyeceği defileler, showlar ve ünlü katılımlarıyla renklenecek.

Katılımcı firmaların çiftlere hediyeleri ile renklenecek olan festivale katılım ücretsiz olacaktır. Festival hakkında detaylı bilgiyi www.moderngelin.com adresinden ve 0212 318 01 61 numaralı telefondan edinebilirsiniz.

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :