Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
13.02.2017 - 15:38
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erzincanlılar, Bostancı Gösteri Merkezi’nde buluşuyor

Anadolu Avrupa Yakası Erzincanlılar Derneği AYEDER'in düzenleyeceği 5.Geleneksel Erzincanlılar Şöleni 19 Şubat Pazar günü saat 13.00'de Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayat bulacak.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta/İstanbul

 

AYEDER Anadolu Avrupa Yakası Erzincanlılar Derneği Başkanı Gürsel Sarımaden, 5.Geleneksel Erzincanlılar Şölenine Erzincan'a gönül verenler, Erzincan sevdalıları ve Erzincan dostlarını davet etti.


Gürsel Sarımaden, davet mesajını:

Kıymetli Hemşehrilerimiz;

Baş başa vermeyince taş yerinden kalkmaz. Yalnız taştan duvar olmaz. Bir araya gelmek başlangıç, bir arada durmak ilerlemek, birlikte olmak başarı getirir.

Metropol şehirde aynı toprağın ayrı düşmüş insanlarıyız. Birbirimizi tanımak, Erzincan birlik ve beraberliğini sağlamak amacıyla bu yıl 5. Geleneksel Erzincanlılar Şölenini düzenledik. Birlik ve beraberlik meşalesini yakarak yürüdüğümüz yolda Erzincanlılarla bir arada olmak, ellerimizi kenetleyerek Erzincan sevdamızı bir kez daha haykırıyoruz.

2009 yılından beri Erzincan ve Erzincanlılara yönelik faaliyetlerini sürdüren AYEDER yapmış oldukları çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Hemşehrilerimize eğitim, kültür ve sağlık konularında yaptığımız projeler ile destek olmayı ilke edindik. Bu ilkemiz doğrultusunda yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Anadolu Avrupa Yakası Erzincanlılar Derneği AYEDER'in düzenlemiş olduğu 19 Şubat Pazar günü saat 13.00'de Bostancı Gösteri  Merkezi’nde birlik ve beraberliğin egemen olacağı 5.Geleneksel Erzincanlılar Şölenine Erzincan'a gönül verenler, Erzincan sevdalıları ve Erzincan dostlarını bekliyoruz...


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :