Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
18.03.2012 - 16:24
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Muhtarlar, Fazlı Kılıç'ı Örnek Başkan seçtiler

İstanbul Muhtarlar Dayanışma Derneği, Örnek Başkan seçtikleri Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç'ı ziyaret ederek destek mesajları verdiler.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

İSTANBUL Muhtarlar Dayanışma Derneği (İMDD), Örnek Belediye Başkanı olarak her zaman Fazlı Kılıç’ın yanında olduklarını söyleyerek, çalışmalarından dolayı Başkan' kutladılar. 470 üyeye sahip İMDD, 1 yıl önce Genel Kurulu'nu yaparak, oluşan yeni Yönetim Kurulu'yla nezaket ziyaretlerini sürdürüyor.

MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER

Ziyaret programlarında Kaymakamlık ve Belediyeleri ön planında tuttuklarını ifade eden İMDD Genel Başkanı Selami Aykut (Bahçelievler Siyavuş Paşa Mahallesi Muhtarı), Genel Başkan Yardımcısı Temel Şardan (Kağıthane Hamidiye Mahallesi Muhtarı), Onursal Başkan Halil Şen (Fatih Sümbül Efendi Mahallesi Muhtarı), Yönetim Kurulu Üyeleri Sedat Çetintaş (Sultangazi 700. Yıl Mahallesi Muhtarı) ve Murat Anadol (Gazi Osman Paşa), Kağıthane Sorumlusu Süleyman Bölük (Merkez Mahallesi Muhtarı) Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’ı makamında ziyaret ettiler. 

GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Selami Aykut, Dernekleri hakkında Başkan Kılıç'ı bilgilendirerek; 753'ü mahalle, 151'i köy muhtarı olmak üzere, İstanbul’da 934 muhtar bulunduğunu ifade etti. İlçeler içinde Kağıthane Belediye Başkanı'nın muhtarlarla yaptığı istişare ve diyalogların en ön sıralarda bulunduğunu ve Kağıthane’deki gelişmeleri yakından takip ettiklerini vurgulayan Selami Aykut, Başkan Fazlı Kılıç’ı çalışmalarından dolayı tebrik etti. 
  Belediye Başkanı Fazlı Kılıç da, her zaman Muhtarlarımızın yanında olduğunu ifade ederek, daha güzel bir İstanbul ve daha güzel bir Kağıthane için desteklerinin süreceğini söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :