Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
20.04.2015 - 10:02
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti Kadıköy, sahaya indi

‘Yeni Türkiye Yeni Güç Hedef 2023’ sloganı seçim startı veren AK Parti Kadıköy, STK, esnaf ve seçmenlere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta-7 Haziran 2015 Genel seçimleri öncesi siyasi partiler de seçmenle buluşmaya başladılar. AK Parti teşkilatları ise STK, esnaf ve seçmenlere gerçekleştirdiği ziyaretlerle, Başkanlık Sistemini, Çözüm Süreci'ni ve Yeni Türkiye'nin yol haritasını anlatıyor.

AK Parti Kadıköy SKM'nin düzenlediği programlarda esnaflar ve sivil toplum örgütlerinin yanısıra Cemevi ziyaretinin de olması AK Parti'nin Yeni Türkiye'nin vizyonunu ortaya koyan çalışmalarla yoluna devam ediyor.

CEMEVİ ZİYARETİ İLGİ GÖRDÜ

Ak Parti 1. Bölge Milletvekili Adayı Doç. Dr. Hüseyin Yayman, Ak Parti İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin ve SKM Başkanı AV. Mehmet Denizoğlu, Merdivenköy Şahkulu Sultan Vakfın'da, Vakıf Başkanı Mehmet Çamur, Başkan yardımcısı Hüseyin Taştekin, Genel Sekreter Mehmet Kartal ile bir araya geldikleri Cemevi ziyareti ilgi gördü.

YAYMAN: DİRİ OLACAĞIZ, BİR OLACAĞIZ

Ak Parti 1. Bölge Milletvekili Adayı Yayman, "yeni Türkiye'de bir olacağız diri olacağız. Sen ben yok biz varız". dedi. Vakıf Başkanı Mehmet Çamur, görüşler arası diyalog ve dayanışma içerisinde olduklarını belirterek ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

ŞAHİN: AYNI GEMİNİN İNSANLARIYIZ

Ziyaret çıkışında önemli açıklamalarda bulunan Av. İsa Mesih Şahin, Bu ziyaret bizim için birlik beraberliğin adımları olarak Türkiye için el ele vermemiz gerektiğinin ve manevi dayanışmanın göstergesidir. “Bizler koca bir okyanusta hareket eden bir geminin insanlarıyız” dedi.

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :