Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
03.05.2015 - 16:23
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kadıköy’de çayır-çimen üstüde sinema keyfi

AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı, 1. Bölge Milletvekili adayı Faik Işık’ın desteklediği bir organizasyonla 'Yıldızların Altında Sinema Keyfi' adıyla düzenlenen etkinlik kapsamında Kadıköylülere yazlık sinema keyfi yaşatıyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Caddebostan sahilde düzenlenen açık hava sinemasında Yılanların Öcü filmi siyah-beyaz nostaljik bir formatta gösterimde yer aldı. Binlerce Kadıköylünün bulunduğu noktada kurulan sinema Kadıköylülerden büyük ilgi gördü ve gösterimin sonunda büyük beğeni alarak uzun süre alkışlandı.

Kadıköylülerin beğenisini toplayan etkinlikte AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı İsa Mesih Şahin; “Yazlık sinemaların unutulmaya başladığı bir dönemde Kadıköylülere bu keyfi yaşatmaktan mutluluk duyduklarını belirterek Kadıköy’de farklı bir siyaset tarzı ortaya koyacaklarını ifade etti.

AK Parti 1. Bölge Milletvekili adayı Faik Işık ise, Kadıköylülere bu etkinliği vizyondaki filmlerle birlikte sunmaya devam edeceklerini belirterek, biz birlikte Türkiye’yiz sloganına dikkat çekti ve önümüzdeki süreçte Kadıköylülerle birlikte renkli çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz mesajını verdi.

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :