Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
29.04.2016 - 23:42
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti’den CHP’li Belediye'ye Takdir Belgesi!

Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, Kadıköy’e 27 yıldır istikrarını bozmadan hiçbir önemli eser kazandıramayan Kadıköy Belediyesi’ni takdir etti.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Mehmet Dursun/Güncelposta-Kadıköy Belediyesi'nin geçtiğimiz bir yıllık faaliyet raporunu değerlendirmek üzere basının karşısına geçen Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, önce Kadıköy Belediyesi’ni eleştiri yağmuruna tuttu, sonra da Kadıköy Belediyesi ile ilgili hazırladığı ironi içeren taktir belgesini kargo ile Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu'na gönderdi.

ŞAHİN’DEN ELEŞTİRİ YAĞMURU

Basın toplantısında İlçe Başkanı Av.İsa Mesih Şahin, Kadıköy Belediyesiyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Şahin, “Belediyecilik demek proje demektir. Projeniz yoksa, ortaya bir eser koyamıyorsanız insanların size verdiği emanete ihanet ediyorsunuz demektir. Üstüne basa basa diyorum ki, Aykurt Nuhoğlu Kadıköylülerin verdiği emanete ihanet ediyor. Kadıköylülerin verdiği kutsal emanet, yerlerde sürünüyor. Ama Aykurt Nuhoğlu rahat! Kadıköy Belediyesi rahat! Bunun altını özellikle çiziyorum. Çünkü basiretsiz Kadıköy Belediyesi’nin imdadına her defasında Ak Parti yetişiyor. Ak Parti olmasa Kadıköy gerçekten bir köy olur.”diyen İsa Mesih Şahin sözlerine;  “Ey Aykurt Nuhoğlu! Ey Kadıköy Belediyesi! Bu devran böyle geldi ama böyle gitmez. “Artık bu beceriksizlik, bu rezalet Kadıköylülerin canına tak etmiştir.” Bütün Kalbimle inanarak söylüyorum ki; Kadıköylüler bu rezalete en güzel cevabı 2019’da verecektir” diye devam etti.

Kadıköy Holiday Inn Otel’de düzenlenen basın toplantısına Yerel ve Ulusal Gazetelerin temsilcilerinin yanı sıra Ak Parti İstanbul Milletvekili Hurşit Yıldırım, Kadıköy Belediye Meclis Üyeleri ve İlçe Başkan Yardımcıları katıldı.

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :